Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Başliyoruz...

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    Dermarolleri saçlı bölgeye mi yoksa saçsız bölgeye mi yapıyorsunuz

Yeni Üye Mkd35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cheboksa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermarolleri saçlı bölgeye mi yoksa saçsız bölgeye mi yapıyorsunuz
    Sakaklar ve ust bolgenin tamami sacli sacsiz diye dusunmemek lazim bence

Arkadaşlar son 2 gündür vücut kıllarımda özellikle göğüs bölgesinde aşırı dökülmeler başladı elimi attığımda her seferinde tutam tutam kıl geliyo.Paralel olarak saç dökülmemde gözle görülür şekilde azaldı.Hadi ordan 5 günde olmaz diyecekler olacaktır ama bende şaşkınım.Bu vücut kıllarının dökülmesi antiandrojen ilaçlarına bağlı olabilirmi acaba?
    Tedavim;
    (11.02.2019)
    Min+dut (sabah akşam 5 fıs)
    Miracle Losyon (Sabah akşam 10-12 fıs)
    Dermastamp (Haftada 3)
    Bitkisel yağ karışımı (Argan yağı,çörek otu yağı,badem ve hint yağı)
    Oral Avodart (2 ay boyunca günde 1)
    Konazol şampuan (Haftada 2)

Her gün dermastamp demişsiniz tedavinizde. Bu kadar sık uygulamaktansa haftada 2 ye düşürseniz bence daha iyi olur. Geçmiş olsun.

Evet ilaçlardan kaynaklanıyor antiandrojen ilaç kullandıktan sonra vücut kullarım %60 azalmıştı.İlaçlar etki gösteriyor demekki

Alıntı necroshine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gün dermastamp demişsiniz tedavinizde. Bu kadar sık uygulamaktansa haftada 2 ye düşürseniz bence daha iyi olur. Geçmiş olsun.
    Hocam evet o konuda yanılmışım.İkinci günden itibaren dediğiniz gibi yapmaya karar verdim.Her gün olunca hem daha sancılı oluyor hemde kırmızı kafa geziyorum etrafta
    Tedavim;
    (11.02.2019)
    Dermastamp (Haftada 3)

Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ilaçlardan kaynaklanıyor antiandrojen ilaç kullandıktan sonra vücut kullarım %60 azalmıştı.İlaçlar etki gösteriyor demekki
    Peki bu durum sakallara da yansıyormu hocam? Kılların azalması gerçi işime de gelmiyor değil açıkçası Tedaviden sonra normale dönermi ki ?
    Tedavim;
    (11.02.2019)
    Dermastamp (Haftada 3)

Alıntı Mkd35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bu durum sakallara da yansıyormu hocam? Kılların azalması gerçi işime de gelmiyor değil açıkçası Tedaviden sonra normale dönermi ki ?
    Sakalların sıklığını etkilemiyor ancak uzamalarını yavaşlatıyor.İlacı bıraktıktan sonra vücut kıllarımın tekrar çoğaldığını fark etmiştim

Güncel yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum benim için şuna çok önemli bir konu

Yeni Üye
    Aynı yaştayız dökülme tipin saç rengin dahi benimle aynı biran benim kafamı attın sandım o kadar Bende bugün minoxil aldım . Dökülmeyi sadece minoxil ile durdurmaya çalışıcam ama kullananların yorumlarını okudukça biraz araştırma yapınca hiç kullanasım gelmiyor daha kötü olur diye çekiniyorum. Bırakınca veya ilerleyen dönemde etkisini yitiriyormuş çok hızlı bir şekilde dökülüyormuş ilacın propektüsünün içinde de tedaviyi sonlandırınca tedavinin sağladığı yarar ortadan kalkmakta saç dökülmesi devam etmekdedir yazıyor zaten . Ömrümün sonuna kadarda kullanamam içinde alkol var bir zaman sonra kafamı tahriş edicek ne yapıcağımı saşırdım açıkçası ortada kaldım.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon