6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Testeron ve dht ile ilgili bilgiler

Yeni Üye

Testeron ve dht ile ilgili bilgiler

Merhaba bu ikisi hakkında bir kaç sorum olacak;
    1)Testosteron ile dht arasıdnaki tam ilişki nedir?
    2)Testosteron azalırsa dht artar mı ?
    3)Azelaik asit ve ketokonazol testosteron ve dht üzerindeki etkiler nelerdir?

şimdiden teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu demek oluyo ki testo azaltılmsı dhtyi artımaz değil mi?

3. sorudaki etken madddeleri krem değilde haplar kullanılarak losyon hazırlanarak kullanılması nasıl olur aynı etkiyi alırmıyız?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Thery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu demek oluyo ki testo azaltılmsı dhtyi artımaz değil mi?

3. sorudaki etken madddeleri krem değilde haplar kullanılarak losyon hazırlanarak kullanılması nasıl olur aynı etkiyi alırmıyız?
    Testoyu azaltmak sağlıklı çözüm değil hatta testo önemli bir hormon , şimdi , düşük Testeronu olanlara bu tarz haplar veriliyor dht inhibitörü olan yani amaç testonun dht ye dönüşmesini engelleyerek testo arttırmak , testo azaltması dht yi azaltmaz aksine azaltır ne kadar az testo daha az dht diye biliyorum araştırırsan daha iyi bilgi edinebilirsin , hocam anti androjenleri oral almak topikale göre daha riskli kalıcı ereksiyon bozukluğu vs açısından , topikal daha iyidir , ilaçların yarılanma ömrü var ve dht üreitmi devam eder ama herkesde farklı yan etki oluyor bunun nedeni bilmiyorum genelde dht görevi aynı ama belki testo dht işlevi herkesde birebir değildir yada bünye farkı , oral antirandrojen alınca olası yan etkileri araştırın
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Testoyu azaltmak sağlıklı çözüm değil hatta testo önemli bir hormon , şimdi , düşük Testeronu olanlara bu tarz haplar veriliyor dht inhibitörü olan yani amaç testonun dht ye dönüşmesini engelleyerek testo arttırmak , testo azaltması dht yi azaltmaz aksine azaltır ne kadar az testo daha az dht diye biliyorum araştırırsan daha iyi bilgi edinebilirsin , hocam anti androjenleri oral almak topikale göre daha riskli kalıcı ereksiyon bozukluğu vs açısından , topikal daha iyidir , ilaçların yarılanma ömrü var ve dht üreitmi devam eder ama herkesde farklı yan etki oluyor bunun nedeni bilmiyorum genelde dht görevi aynı ama belki testo dht işlevi herkesde birebir değildir yada bünye farkı , oral antirandrojen alınca olası yan etkileri araştırın
    cevabınız için teşekkürler. Yok zaten oral kullanmıyacağım. peki 3. madde ile ilgili bilginiz varmı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Testo en hayati hormondur. Geçici yöntemlerle azaltırsanız ilk fırsatta patlama yapıp ortalığı dağıtıyor.