Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 3 aylık masaj deneyimim

Yeni Üye
    hocam özelden mesaj attım bakar mısınız?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok agresif değilse evet ama yine de agresif olsa bile kondüsyon etkenlerle nötrlenip masaj ile stabilite sağlanabilir burada kendimi örnek verebilirim rahatlıkla bu arada masaja gerek kalmadı bende ancak yapsam tabi ki artısı olacak.
    teşekkürler üstad mekanizmayı en iyi siz biliyorsunuz burada aga oluşmadan düzenli detumescence therapy biyokimyasal bozulmaların önüne geçebilir mi agresif olsa bile, burayı size danışmak istedim yani detumescence therapy ileride oluşabilecek agresif aga'nın önüne geçebilir mi sizce? tekrardan teşekkürler üstadım iyi günler dilerim
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    detumescence therapy nedir? Bununla ilgili acilan bir konu var ise link atar misiniz

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok agresif değilse evet ama yine de agresif olsa bile kondüsyon etkenlerle nötrlenip masaj ile stabilite sağlanabilir burada kendimi örnek verebilirim rahatlıkla bu arada masaja gerek kalmadı bende ancak yapsam tabi ki artısı olacak.
    Sizin derideki kimyasal bozulma düzeldi mi hocam.düzeldiyse bunu peptid mi yaptı?

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı joelorti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam özelden mesaj attım bakar mısınız?
    Ok, baktım hemen.

@Kami,

Neredeyse her gün resim çekmiştim, eğer pc de hala duruyorsa konuya mutlaka eklerim. Masaja o kadar umutla başlamıştım ki..., bundan dolayı da üzgünüm.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ok, baktım hemen.

@Kami,

Neredeyse her gün resim çekmiştim, eğer pc de hala duruyorsa konuya mutlaka eklerim. Masaja o kadar umutla başlamıştım ki..., bundan dolayı da üzgünüm.
    size demiştim ek tedavi uygulayın diye, masaj işe yarayacak olsa bile 3 ayda etkisi gözlemlenmez bu normal
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    kami hocam özelden konusabilir miyiz müsaitseniz?mesaj attım

Yeni Üye
    10 yıldır minox kullanıyorum , düzensizde olsa kullandım yani.ASkerde bile kullandım , ama artık tedavileri bıraktım

Ne zaman bir ivme yakalasam ve minoxu bıraksam , 1 hafta maximum 10 gün sonra saçlarım patır patır dökülürdü.

Fakat minoxu bırakalı 1.5 ayı geçti , her gün aklıma geldikçe kafa derime masaj yaptım , 1.5 aydır çekiyorum çekiyorum saçlarım taş gibi duruyor..

Kesinlikle 1 tane bile dökülmüyor.

Böyle bir deneyimi paylaşmak istedim.

Yeni Üye
    Alıntı Gokhany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 yıldır minox kullanıyorum , düzensizde olsa kullandım yani.ASkerde bile kullandım , ama artık tedavileri bıraktım

Ne zaman bir ivme yakalasam ve minoxu bıraksam , 1 hafta maximum 10 gün sonra saçlarım patır patır dökülürdü.

Fakat minoxu bırakalı 1.5 ayı geçti , her gün aklıma geldikçe kafa derime masaj yaptım , 1.5 aydır çekiyorum çekiyorum saçlarım taş gibi duruyor..

hocam merhaba özelden mesaj attım bakar mısınız?

Yeni Üye
    Alıntı Gokhany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hocam özelden konusabilir miyiz mesaj attım.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon