Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: yardımınıza ihtiyacım var

Hybrid View

Unhappy yardımınıza ihtiyacım var

saç köklerim çok ince ne tavsiye edersiniz

üst üste 3 konu açtınız bence bi doktora gidin kan tahlili felan yaptırıp. bende burada çözüm aradım ama herkesin dökülme tipi farklı. genetik mi değil mi hiçbir şey tamamen belli olamaz diye düşünüyorum o yüzden iyi bi doktora gidip saçınızın durumunu kontrol edin değerlerinize bakıp onun dışında biotin hapı alabilirsiniz doktordan isteyip..

Biotin eksikliğim var bir tek o da 294 çıktı

Hocam bir fotoğraf atarsan daha iyi yorum yapabiliriz.

Alıntı ahmet29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bir fotoğraf atarsan daha iyi yorum yapabiliriz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardeşim yorum yapmıştım önceki konuna bende 3 e vurunca aynı görüntü oldu. Uzattığıma bin pişmanım zaten. Ne yapılmqsı gerektiği hakkında bilgim yok. Ben dermaroller ve masaj yapıyorum. Üstüne birde seboreik dermatitten çekiyorum. Artık aşırı takıntı haline geldi bu saç olayı. Bugün psikiyatriste gittim selectra başlattı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yorum yapmıştım önceki konuna bende 3 e vurunca aynı görüntü oldu. Uzattığıma bin pişmanım zaten. Ne yapılmqsı gerektiği hakkında bilgim yok. Ben dermaroller ve masaj yapıyorum. Üstüne birde seboreik dermatitten çekiyorum. Artık aşırı takıntı haline geldi bu saç olayı. Bugün psikiyatriste gittim selectra başlattı.
    Seboreik dermatit olan yere iğleneme yapınca negatif etki görüyor musun hocam? Bende de aynı sorun var iğnelemeden çekiniyorum bu yüzden.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seboreik dermatit olan yere iğleneme yapınca negatif etki görüyor musun hocam? Bende de aynı sorun var iğnelemeden çekiniyorum bu yüzden.
    Sebonun fazla olduğu zamanlar kabuk tortu ile birleşiyor iğrenç bir şey oluyor. Sebo azalıncada bir sıkıntı olmuyor. Onun dışında negatif etki görmedim. Bu aralar ciddi bir diyet uyguluyorum. Hafif hafif azaltma ümidi ile yediğime içtiğime dikkat ediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebonun fazla olduğu zamanlar kabuk tortu ile birleşiyor iğrenç bir şey oluyor. Sebo azalıncada bir sıkıntı olmuyor. Onun dışında negatif etki görmedim. Bu aralar ciddi bir diyet uyguluyorum. Hafif hafif azaltma ümidi ile yediğime içtiğime dikkat ediyorum
    Sağlıklı kısımlarına derinin enfeksiyon falan bulaşıyor mu seboreik olan yerleri iğneledikten sonra oralara sürünce iğneyi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlıklı kısımlarına derinin enfeksiyon falan bulaşıyor mu seboreik olan yerleri iğneledikten sonra oralara sürünce iğneyi?
    yok öyle enfeksiyon felan olmadı

Sayfa 1/2 12 SonSon