Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Finasterid yardim

Yeni Üye
    İnşallah öyle olur yarım doktora da gideceğim ama hangi bölüme gideyim bilemiyorum.

Yeni Üye
    Testesteron testleri yaptırdınız mı ? Yaptırdıysanız düzeyleri neydi

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu sorunların farklısını yaşadım ama aynı finastda bu finas dht yi blokyluyor dht depresyonu kas gerilmesine neden oluyor siz siz olun bu ilaçlarda çok su için spor yapın.tavsiyem çok su iç bol spor yap artı balık yapı kullan birde saraçolunun hormon düzeltme çayı otu var onu dene hormonlar büyük ihtimal dalgalı şimdi.

Yeni Üye
    Psikiyatr sevk aldım ludox 30.mg yazdı.

Yeni Üye
    Doktorun yazdığı (Antidepresan )ilacı ALMADİM bu durumu biosteron (DHEA) ile çözebileceğimi düşündüm,gittim tonla Para vererek Biosteron Aldım.. İnanıyorum fayda sağlayacak..

Yeni Üye
    Doktor testesteron ölçümlerinin şu an saģlıkli sonuç vermeyeceğıni söyleyerek tahlil istemedi pek anladıkları söylenmez.

Yeni Üye
    Bu arada kritik olduğunu düşündüğüm bir şey farkettim,grip ve bağışıklık için zerdeçal kullanmaya başladım onu da kestim dün, ve yan etkilerin ayyuka çıktığı dönem de zerdeçal kullandığım bu döneme denk geldi rastlantı mı artık bilmiyorum..??

Yeni Üye
    Dhea kullanmaya başladım etkiler de yarı yarıya düştü gücüm eski haline geldi,kafamda daha iyi bulduk galiba ilacımızı..

Yeni Üye
    Durumum düzeldi dhea işe yaradı.İlgilenen arkadaşlara teşekkürler

Yeni Üye
    Geceleri başlayan genelde sağda olan bir yan ağrısı var,ayrıca dün gece de boğulma hissiyle uyandım,Allah yardımcım olsun,Güçsüzlük ve halsizlik geçti diğer semptomlar geceleri çıkmaya başladı...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon