Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Finasterid yardim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı aqualine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geceleri başlayan genelde sağda olan bir yan ağrısı var,ayrıca dün gece de boğulma hissiyle uyandım,Allah yardımcım olsun,Güçsüzlük ve halsizlik geçti diğer semptomlar geceleri çıkmaya başladı...
    bende bir çok yan etki gördüm bak dediğimizi yap suyu bol iç vucut çalış saraçoğlunun hormon düzeltme kürünü yap 3 ayda toparlan.

Merhaba aqualine konuyla ilgili son durumun nedir kardeşim

Yeni Üye
    Dostum birçok şey denedim dhea evet iyi geldi, Ama bu arada tabii ki psikiyatri da gittim ve ilaç kullandım, unutkanlık hala çok yüksek düzeyde sürüyor yani dalgınlık hali hat safhada.. şu anda başka bir etkisi yok düşük dozlarda antidepresan kullanıyorum, muhtemelen şu anda dünyada bu işin %100 çaresi tedavisi yok ama unutkanlık kuvvetle muhtemel kullandığımız finas kaynaklı

Yeni Üye
    Unutkanlık finasteri yan etkileri arasında yer almıyor ve kalıcı yan etkileri arasında hiç değil bence sizin depresyon ya da obsesyon kaynaklı bir unutkanlığınız var ilacın sebep olduğunu düşünerek kendinizi daha da kötü yapmayın. DHT'in insan memorysine bir etkisi olması bence mümkün değil. Geçmiş olsun, diyetinize dikkat edin.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123