Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yine yeniden baslamak

Hybrid View

Yeni Üye

Arrow Yine yeniden baslamak

erkese Merhaba arkadaslar. Forumun 2014'ten beri takipcisiyim. Üye olmak bugüne nasip oldu. 😀 Size* saç dökülme probleminin üzerinden nasil geldigimi, kullandigim ilaclari ve suanda cektigim sıkıntıları anlatayim.

Kendimi bildim bileli gür saçlı biri degilim. Zaten pederinde saclari da yoktu(malesef androgenetik kellik babadan miras😂&#128512 Seyrek saçlarim üniversiteye basladigimda* kayiplar vermeye basladi. Mezun olacagim sene 2014'te bu kayiplar zirve yapti. Daha sonra bu forumu kesfettim. Forumda okudugum paylasimlar sayesinde Minoxidil, Finastesterid, Azelaik asit ve sac olusumunu destekleyen cesitli vitamin mineral iceren ilaclara basladim. 2014 yilinda basladigim tedavi harika sonuc verdi 2 sene sonra 2016da saclarim oncekinin resmen iki katiydi. 2017de finasterid ve minoksidil disindaki aldigim diger ilaclari biraktim. Saclar* o iki yillik görkemli dönem kadar iyi olmasa da idare eder durumdaydi. Sonra 2018'de askerlik kapiya dayandi. Askerlik boyunca hicbirsey kullanamadim ve inanilmaz kayip verdim. Artik Eskisinden bile kötü olmustu saclarim. Minoksidil ve finasterid olmadan 1 yil geçirdim. Saclar kotu oldugu icin depresyona girdim ve artik kendimi saldim 7 ayda inanilmaz kilo aldim. Yarin ailemin zoruyla sac tedavisine tekrar baslayacagim. 10 kutu minoxidil proscar ve azelderm almis annem bana. Bende ilaveten panplus biotin ve telovium tablet aldim.

Benim sorum şu 1 yil aradan sonra tekrar ve daha kaliteli vitamin destekleri ile basladim tedaviye bugunden itibaren. 1 yil onceki saçlarima kavusabilir miyim? sizce

Bana göre 2016 yılında saçlarım çokluk bakımından zirve yaptıgı dedigin zamana göre yüzde 60-70 başarı yakalarsın

Yeni Üye
    merhaba vest foruma ancak girebildim yorumun için teşekkür ederim. Bugün laboratuvardan miracle losyonu hazırlamak için porselen havan. cam huni ölçüm yapmak için erlenmeyer flask ve tortular süzmek için kalitatif filtre kağıdı sipariş ettim. Şuan tepe bölgemde kocaman bir açıklık var geri kalan yerlerde seyrek. 1 yılda bu kadar kelleşme inanılmaz. tepe bölge inanılmaz canımı sıkıyor. Bu sebeple minoxile avodart ekleyeceğim. umarım miracle losyonla tepkimeye girmezler. Saçımın şuanki durumunu mesaja eklemeyi başarabilseydim iyi olurdu en azından gelişim gözlenebilirdi ama sürekli hata veriyor.

Yeni Üye

Yeni Üye
    Saçlarin güncel durumu. Tepede ozellikle yeni filizlenmeler var. 3 hafta sonra durum boyle https://i.hizliresim.com/Ov8E23.jpg

https://i.hizliresim.com/zjOnRg.jpg

Yeni Üye
    5. Haftasi saçlarımın öncesi sonrasi tam
    gaz devam
    https://i.hizliresim.com/P1VP25.jpg

Gayet guzel ilerliyorsun disiplinli bir sekilde devam ����
    Sadece cell ve seti kullaniyorum ... Kısa süreliğine sadece seti kullanacağım..

Yeni Üye
    Tesekkur ederim Dentikel tedaviye tam gaz devam 12. Ayda maximum sonuc alinir deniliyor. Simdiden sonuçlar tatmin etti beni

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finans dosajı olarak kaç mg kullandın hocam , eski halin var mı ? Finans + minox yan etki gördün mü ve minoxill hangi markaydı , 2 yıl boyunca ve hapı bırakınca hiçbir yan etki gördün mü ? Cevaplarsan çok faydalı olur
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler