2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Dermaroller Nasıl Kullanılır? Yardım!

Yeni Üye

Dermaroller Nasıl Kullanılır? Yardım!

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim, saçlarım fena halde dökülüyor, şuan bir arkadaşın önerdiği açık mavi bir losyon kullanıyorum, bununla birlikte sawpoo ve seboderm kullanıyorum. Saçlarımı hergün dönüşümlü olarak, bir gün sawpoo bir gün seboderm ile yıkıyorum. Kerozan tablet kullanıyorum bir de sabah-akşam. Bu tedavime yorum yaparsanız çok sevinirim.

Nette gezinirken gördüm, dermaroller ile kullanılan losyonlar daha etkili oluyormuş, öğrenmek istediğim; dermarolleri Evde kullanabilir miyim, nasıl kullanırım? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam merhaba. O açık mavi losyon ünlü bi kozmetik markasınındı sanırım. Onunla ilgili bir konu hatırlıyorum sanki fakat işine yarıycağını zannetmiyorum. Şampuan olarak üstadlar bebek şampuanı öneriyor. En saf şampuan olduğu için sanırsam. Dermarollerı evinde uyguluyabilirsin. Minimum 1mm tavsiye ediliyor. Bende dermaroller kullanıyorum fakat kullanış bakımından dermastamp öneririm. Daha kullanışlı deniyor bana kalırsa da öyle. Tablet konusunda bir bilgim yok fakat dökülmeye bir etkisinin olucağını zannetmiyorum. Tek başına tablet işe yaramaz. Daha detaylı bilgi için diğer başlıklarda başa tutturulan losyonlar hakkında bilgi edinip miracle hocayla iletişime geçebilirsin.

Bu Konudaki Etiketler