8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Bingöllü Fatih

Yeni Üye

Bingöllü Fatih

İnternette saç dökülmesine çözüm bulduğunu iddaa eden bu kişi hakkında bilgisi olan var mı. Bayağı sitede karşılaştım.

Güvenilir değil.Halkın sağlığına direk kast ediyor

Bende şampuan aldım kendinden bı buçuk sene once bu siteyi tanımadan önce.. 100 liraya satıyordu bir şampuanı ve ilk başlarda güzel konuşuyor şampuan ise yaramadı diyince tavırları değişiyor sert tepki veriyordu pek güven vermiyordu bana zaten. sonradan bir çöküşe geçti bu losyonlari çıkartıp yeniden bı patlama yaşadı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zaten ben de Aydın' lı Mehmet.

Yeni Üye
    Hiçbir bilgisi yok .Güvercinlere verdiği saçma sapan karışımların hayvanları hareketlendirdiğini görüyor ve diyor ki ben bunu neden saçıma uygulamayayım?Youtube ilk videosunun tarihine bakarsanız kaç yıldır uğraştığını fakat kendi saçının ne derece geri olduğunu görebilirsiniz.Tamamen umut tacirliği...

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam 500 ml pet şişeye koyup şampuan vs gönderiyor sayfalarına göz attım amatörlük akıyor ne kadar güvenilir siz söyleyin

Sadece internette yaptığım gözleme göre losyonun saç çıkardığı aşikar. Ancak güvenilirliği bakımından doğal deniyor ama ne derece bilemedim.

Yeni Üye
    Hiç bişeyden anlamayan milleti kandıran ahmagın teki.. son zamanlarda sampuan ürün satamayınca mavi losyon aslında benim ben bulmustum gibi yalanlar söleyen bir adam .. hatta adam yazısında bu mavi losyonu benden alarak içine su katarak pembe bile yaptılar diye laf sölemişti..