6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Kelliğe giden yol :(

Yeni Üye

Kelliğe giden yol :(

Herkese merhaba 19 yaşındayım saçlarım aşırı güçsüzleşmeye başladı elimi saça attığımda 2 3 tel geliyor teller inceldi uzamamaya başladı xpecia tablet ve 5mg biotin kullanıyorum bi faydası olmadı allah rızası için yardım edin aynaya bakamıyorum özgüvenimi kaybediyorum dışarıda yaşıtlarıma bakıyorum hepsinin saçı var genlerde babamda şuan bile saç var gençken cok gür saçları varmış ama amcam kel

Fotoğraflar;

https://i.hizliresim.com/oXOzAk.jpg

https://i.hizliresim.com/V9rylr.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paranı xpecia gibi şeylere harcama biotin ise saç kalitesini arttırır ama şu var saçların dökülüyor, sağlıklı durumda değil yeterince beslenemiyor zaten bu durumda biotinin de bir faydası olmaz önce saçının dökülmesine sebep olan şeyleri gidereceksin ki biotin bir işe yarasın. forumda topikal olan tedaviler tavsiye ediliyor göz atabilirsin celelgance setipiprant ru gibi. biraz incele tedarik etmek için miracle admine ulaşırsın

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlk olarak sakın ol psikolojin bozuktur her sorunu yaşayan gibi biliyorum zor ama kabullen sonra kendine bir tedavi bul forumda karıştır başla finasterid e girme daha bence ve xpecia yi bırak boş ama biotin ek takviye iyi olur

Bu saçlara uygun bir tedavi uygulamazsan tecrübelerime göre bir iki sene içinde saçların gidici yanlış anlama bunu kötü anlamda söylemiyorum geç kalmış degilsin kendine göre uygun bir tedavi ile saçlarını biraz daha güçlendirip koruyabilirsin

Kardeşim senin hislerini duygularını anlayabiliyorum, kafa şeklin kötü değil en azından ayrıca saçlarını korumanın bir çok yolu olduğunu görüyoruz burada. sen şuan yaşıtlarına göre kendini bir adım geride görüyorsun ama bir adım öne geçmek senin elinde bence ..kendini değerli hissedebileceğin birşeyler yapmaya başlamalısın ,mesela spora başla ama sakın pes etme

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xpecia vitamin hapı zaten tek başına birşey bekleme yanında mutlaka losyon kullanmalısın forumda cell+kafein+ru+seti gibi etkenleri araştır ... geçikmeden tedavine başla belli saçlar ben gidiyorum diyor...
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg