Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Tedaviye Yeni Başlayacağım Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı akhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi arkadaşlar ben xpecia tablet ve procapil içeren HairForte ile başlamak istiyorum siz ne dersiniz? Miracle losyon daha mı etkili olur? Miracle+xpecia tablet mi yapsam? Yoksa oral olarak hiç bir şey kullanmadan önce topikal olarak mı başlasam?
    Yeni oluşturulan güncel bir losyon var mı?
    aman sen de atilla kayanın tuzağına düşme xpecia'ya falan para verme ona vereceğin parayı al lösev'e bağışla daha çok faydasını görürsün. Foruma göz atarsan setipitrant cellegance caffein gibi şeyler var göz at incele kafana yatan hangisiyse başlarsın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı akhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün eski fotolarıma göz gezdirdim saçım 22 yaşıma kadar normalmiş 22-25 yaş arası epey dökülme olmuş. 25-29 yaş arası dökülme biraz yavaşlamış ama genede gerilemiş saç. Yani benim esas sağlam dökülmem 22-25 yaş arası olmuş kardeşim.
    Benim de o yaşlarda oldu hocam 25.5 um şu an 21 iken çok güzeldi

Yeni Üye
    Alıntı ccie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence hair transplant en dogru secim. Donor area-da sacin cokmus
    Losyonlar ve çeşitli tedavilerle ne kadar başarılı olacağımı görmek istiyorum açıkçası, son çare ekim yaptırabilirim.

Yeni Üye
    Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aman sen de atilla kayanın tuzağına düşme xpecia'ya falan para verme ona vereceğin parayı al lösev'e bağışla daha çok faydasını görürsün. Foruma göz atarsan setipitrant cellegance caffein gibi şeyler var göz at incele kafana yatan hangisiyse başlarsın.
    Cell ile tedaviye başladım hocam. xpecia ve hairforteden şimdilik vazgeçtim. Saçımın tedavilere verdiği yanıta göre ilerleyeceğim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12