Alıntı gokselbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ocağa kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum. Hala dikkat çekici bir değişim olmadı böyle devam ederse Ocakta bırakıp Seti ve Cell'e başlamayı düşünüyorum. Alkol ve sigara düzenli kullanıyorum. Saç dökülmesi genetik. Ailede saçı olan yok. Tedaviye başladığımdan beri (bir kere uzun bir ara verdim 2 ay. toplamda 6-7 aydır yapıyorum) hiç bir test yaptırmadım sperm vs. ama hiç yan etki de görmedim. Sorun olur mu?
Bence antiandrojenlere başlamadan önce bir test yapılması, referans alınacak bir nokta olması açısından iyi olurdu diye düşünüyorum. Yanetkiler yavaş yavaş oluştuğu, zamana yayıldığı için sanki yanetki oluşmamış zannediyoruz diye düşnüyorum. Ben bunu sabah ereksiyonu gibi mevzularda biraz farkettim. Eğer elimde tedavi öncesine dair referans alabileceğim bir test sonucum olsaydı, ikinci bir testle ilgili değerlerde fakrlılık olup olmadığını anlayabilir, boş yere endişe edip etmediğimi anlardım. Şu an ru dışında bir antiandrojn etken kullanmıyorum. Ama kısa vadede dut, finas gibi birşey ekleyecek olursam, öncesinde bi hormon testi yaptırmayı düşünüyorum.