Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: miracle ve min+dut tedavim

Merhabaa merak edip bakım bende size

Yeni Üye
    selamlar tedaviye başlayalım tam 115 gün olmuş. ufak tefek aksaklıklar hariç yapmaya çalıştım tedaviyi. şakaklara çalışsam da neredeyse hiç ilerleme olmadı. çok hafif bir gürleşme ve saçta sağlamlaşma oldu ancak tatmin edici değil. haziranın ilk 2 haftası bırakmak zorunda kalacağım bir ara. ondan sonra belki cell ile başlarım. daha iyi önerileri olan varsa beklerim teşekkürler

Yeni Üye
    selamlar 3 aylık bir aradan sonra tekrar başlamak istiyorum tedaviye. saçlar geriye gitti baya. miracle ve min dut mu yapayım başka bir tedavi mi? tavsiyesi olan varsa almak isterim.

Yeni Üye
    siteyi 3 aydır takip ediyordum yeni üye oldum inş bir çözüm bulucam

Yeni Üye
    dostlar bir türlü sonuç alamıyorum saçlar artık çok geriye gitti. min+dur ve miracle düzenli kullanan var mı şuan etki alan?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gokselbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostlar bir türlü sonuç alamıyorum saçlar artık çok geriye gitti. min+dur ve miracle düzenli kullanan var mı şuan etki alan?
    sac tedavilerinde sureklilik onemli devam etmeni oneririm. Belkide en yogun dokulme donemin ve etki etmedigini dusunuyorsun. kullanmasan cok daha fazla dokulmen olacakti. Dermaroller oneririm. 1.5 mm inatci bolgeler icin cikis saglayamadigin bende ilerme yok saniyorum ama fon cektigimde aralarda cikan daha kisa olan saclar gonuruyor. devamlilkk onemli dedigim gibi burda 2 yil sonra bazilari 1 yil bazilari da 3 4 ayda sonuc alan kisiler var umudunu yitirip tedavileri birakma sonra pisman olursun emwgjnin karsiligini alacaksin. Yasin 30 uzerisiyse donorun uygunsa istersen ekim dusun, Benim sakak ici ve on cizgi geriledi ben 10 senedir tedavilerle devam ediyorum sanirim artik sac ekjmi dusunmeye basladim. 3 ay loayon kullanip olmadi demek olmaz.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

sadece min-dut ve miracle ile uzun vadede pek fazla ilerleme kaydedemezsiniz. Tedavinizi sürekli değiştirerek ilerleyin o zaman farkı görürsünüz bir de iğneleme yapın. Bir de yaşam tarzınız nasıl? Alkol, sigara, beslenme şekli, stres vs. Yani kompleks bir sorunun üstünden sadece androjen baskılaması ile gelinemeyeceğini bu forumda yazılanlardan çıkarmanız gerekir. Dut'u da kullanmayın bence ben uzun süre topikal olarak kullanmış biri olarak söylüyorum ciddi geri dönüşler yaşarsınız. Yan etkisi de cabası. Seti ve cell'i kesinlikle tedavinize eklemelisiniz bence.

Yeni Üye
    Ocağa kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum. Hala dikkat çekici bir değişim olmadı böyle devam ederse Ocakta bırakıp Seti ve Cell'e başlamayı düşünüyorum. Alkol ve sigara düzenli kullanıyorum. Saç dökülmesi genetik. Ailede saçı olan yok. Tedaviye başladığımdan beri (bir kere uzun bir ara verdim 2 ay. toplamda 6-7 aydır yapıyorum) hiç bir test yaptırmadım sperm vs. ama hiç yan etki de görmedim. Sorun olur mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gokselbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ocağa kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum. Hala dikkat çekici bir değişim olmadı böyle devam ederse Ocakta bırakıp Seti ve Cell'e başlamayı düşünüyorum. Alkol ve sigara düzenli kullanıyorum. Saç dökülmesi genetik. Ailede saçı olan yok. Tedaviye başladığımdan beri (bir kere uzun bir ara verdim 2 ay. toplamda 6-7 aydır yapıyorum) hiç bir test yaptırmadım sperm vs. ama hiç yan etki de görmedim. Sorun olur mu?
    Bence antiandrojenlere başlamadan önce bir test yapılması, referans alınacak bir nokta olması açısından iyi olurdu diye düşünüyorum. Yanetkiler yavaş yavaş oluştuğu, zamana yayıldığı için sanki yanetki oluşmamış zannediyoruz diye düşnüyorum. Ben bunu sabah ereksiyonu gibi mevzularda biraz farkettim. Eğer elimde tedavi öncesine dair referans alabileceğim bir test sonucum olsaydı, ikinci bir testle ilgili değerlerde fakrlılık olup olmadığını anlayabilir, boş yere endişe edip etmediğimi anlardım. Şu an ru dışında bir antiandrojn etken kullanmıyorum. Ama kısa vadede dut, finas gibi birşey ekleyecek olursam, öncesinde bi hormon testi yaptırmayı düşünüyorum.

Miaracle zarar i var mı kafin doğum hapı felan var içinde bende araştırma yapıyorum kullansam mi genetik dökülme var bende

Sayfa 3/3 İlkİlk 123