3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Scalp üzerinde kronik inflamasyon tepecikleri - Analiz

SaçımınDoktoru Üyesi

Lightbulb Scalp üzerinde kronik inflamasyon tepecikleri - Analiz

Selam

Kendi üzerimde yaptığım bazı tespitleri analiz etmek istiyorum. Resimler bana ait değil, numune olarak kullanmak üzere buldum.

Resimlerde işaretlediğim yerlerde kronik (yerleşik) inflamasyon tepecikleri var. Özellikle işlenmiş gıdalar tükettiğim ve dengesiz beslendiğimde bu tepecikler inflamasyonla dolarak sertleşip yükseliyor. Hatta bu kötü beslenmeyi sürdürürsem bazıları sivilce gibi uç veriyor ve acıyor. Yani vücuda, toksik besin soktuğumda vücut bir şekilde buralara o zararlı maddelerden burada da yığma yapmayı tercih ediyor. Bu tepecikler çok disiplinli diyet yaptığım, zencefil çayı, yeşil çay gibi anti-oksidanlar tükettiğimde yumuşuyor ve uzun süren diyetlerde neredeyse kayıp oluyor.

O küçük tepecikler bendede oluyor etken işe yaradığı dökülmenin az olduğu zamanlar küçülüyor kendiliğinden .Etkenin etkinliğini değerlendirmede yararlı oluyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tepeciktens kastiniz ne tam olarak fotograf goremedim ama aynisi bende de var ozellikle antioksidan icerikli duzenli beslenmeyi kestigimde cok sacma bir sekilde o tepeciklerdd uyusma bile oluyor