Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
119 sonuçtan 111 ile 119 arası

Konu: Dht Androjen uyuşukluğu yada ağrısı (bu tüm forumlarda ilk)

Uyuşukluk bende hissetmedim yada anlamadım.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu uyuşukluk beni deli ediyor
    tedaviye başlamadığım yıllarda kafamda çıtçıt sesler çıkıyordu çok rahatsız ediyordu.
    saç dökülmesinin dhtden önce baş müessibi bu androjen uyuşukluğudur. gibi...
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Banned
    Dökülme başladığından bi süre sonra bu uyuşukluğu tepe bölgemde hissetmeye başladım şuanda hafif ağrılı saçderim

Sizi kötü etkiliyor ise kullanmayın arkadaşlar.

Banned
    hocam saç derimdeki dht engellemek için ne yapmam gerek? bugün avodart aldım 15 kapsülü mono ppg, alkol ve suda çözüp akşamları damlalık yardımıyla saç derisine damlatıp masajla dağıtıp yedirsem işe yarar mı?

Banned
    Alıntı M4jeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam saç derimdeki dht engellemek için ne yapmam gerek? bugün avodart aldım 15 kapsülü mono ppg, alkol ve suda çözüp akşamları damlalık yardımıyla saç derisine damlatıp masajla dağıtıp yedirsem işe yarar mı?
    Miracle hocam yardımcı olurmusunuz lütfen ilaçlara bir an önce başlamak istiyorum. devamlı gündüz çalışan biriyim saçımın yağlı yada ıslak görünmesini istemem losyon krem tarzı mı daha iyi olur yoksa yukarıda bahsettiğim gibi karışım hazırlayıp akşamdan akşama damlatarak yada bi şişeye koyup sprey şeklinde mi kullanayım

dostum diğer konularda da soruların var sorduğun her sorunun cevabı onlarca kez forumda tartışılmış şeyler. burdan sormak yerine aratsan çıkacak cevaplar.Karşında robot yok her sorduğun soruya anında cevap verecek.Ben yeri geldiğinde whatsapp dan soruyorum oradan bile cevaplıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçımda aşırı yağlı seboreik dermatit bulunmakta özellikle vertex bölgemde. Ve son zamanlarda vertex bölgemde acı ve uyuşukluk arasında bir hissiyat var. Saç nezlesimi yoksa miracle hocamın anlattığı mı bilemiyorum. Seboreik dermatitimi azalttıktan sora halen devam ederse tedaviye başlamayı düşünüyorum. Miracle hocam özellikle yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçımda aşırı yağlı seboreik dermatit bulunmakta özellikle vertex bölgemde. Ve son zamanlarda vertex bölgemde acı ve uyuşukluk arasında bir hissiyat var. Saç nezlesimi yoksa miracle hocamın anlattığı mı bilemiyorum. Seboreik dermatitimi azalttıktan sora halen devam ederse tedaviye başlamayı düşünüyorum. Miracle hocam özellikle yardımcı olursanız sevinirim.
    Bu seboreden bağımsız erkek tipi dökülme ile ilgili ancak sebore de dökülme belirtilerinden olup genel bağışıklık sorunundan kaynaklanır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112