119 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dht Androjen uyuşukluğu yada ağrısı (bu tüm forumlarda ilk)

Hybrid View

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle dediğiniz gibi.Saçım biraz uzun oldugu ıcın sadece şakaklara ketoral azelderm krem kullanıyorum.Losyon olsun,karanfil kürü olsun birşey yaptıgım zaman uyuşukluk ve kaşıntı kesılıyor kafam ferahlıyor.Dediğiniz gibi bu saç dökülmesi başladı kafamın üst bölgesi bağımsız gibi uyuşmaya kaşınmaya başladı.Cok dikkat etmedım ama elma sirkesi kullandım bir kaç kere o çok aşırı ferahlatıyordu.Sanki birisi kafama buzla masaj yaparmış gibi hissediyordum.

Birşey soracam miracle bey,Bu elseve cabuk kurduğu için suyla nemlendirmemiz gerekiyor geri kalan ilaci.onun yerıne ben bir tane fısfıs yaptım karanfil kürü karanfilleri bir kavanozda 1 gün beklettım suyunu süzdüm ve fısfıslı şişeye koydum elsevenin.Sorum şu su yerıne karanfil küründen püskürtsek losyonu nemlendirmek icin ? İkisi zıt düşermi aksine yarar sağlarmı karanfil kürü ?

edit : elma sirkesini aktar'dan soğuk sıkma aldım 15 tl ye en kalıtelısınden aldım.
    karanfil suyunun gerçekten de faydası var.özelliklede dökülme için.2 sene önce bende kullanmıştım.dökülmeyi bariz azaltmıştı..sonra üşengeçlikten bırakmıştım..şimdi bu aralar tekrar başlayacağım.

Moderatör
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karanfil suyunun gerçekten de faydası var.özelliklede dökülme için.2 sene önce bende kullanmıştım.dökülmeyi bariz azaltmıştı..sonra üşengeçlikten bırakmıştım..şimdi bu aralar tekrar başlayacağım.
    iyi de bozulmaz mı o karanfil kürü alkol felan yok sonuçta içinde

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de bozulmaz mı o karanfil kürü alkol felan yok sonuçta içinde
    hocam ben buzdolabında saklıyordum..sorun olmamıştı..karanfil içeriğinde salisilik asit,hidrokarbür,euganol gibi etken maddeleri bulunuyor.birde en büyük özelliği ise doğal antioksidan olması.

Moderatör
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben buzdolabında saklıyordum..sorun olmamıştı..karanfil içeriğinde salisilik asit,hidrokarbür,euganol gibi etken maddeleri bulunuyor.birde en büyük özelliği ise doğal antioksidan olması.
    ben de yapıp atayım dolaba o zaman günde 2 mi kullanıyorsunuz kokusu felan da güzel zaten