4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Panplus Tablet Hakkında Dusunceleriniz?

SaçımınDoktoru Üyesi

Exclamation Panplus Tablet Hakkında Dusunceleriniz?

Kullanan var mi?

PanPlus Biotin Tablet Nedir?

Panplus biotin tablet saç ve deri sağlığını desteklemek için tasarlanmış gıda takviyesidir. İçerdiği bitkisel formülasyonu ve vitaminler ile deri yenilenmesini kolaylaştırır. Saç dökülemeleri ile ilgili problemlerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

(Icerigi)

Bira Mayası 300 mg **
    Buğday Tohumu Ekstresi 270 mg **
    B5 Vitamini 180 mg 3000%
    Darı Ekstresi 150 mg **
    B1 Vitamini 100 mg 9090%
    L-Sistein 60 mg **
    Keratin 60 mg **
    PABA 50 mg **
    Biotin 2500 μg 5000

Menşei: Almanya

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xpecia tablet folixir tablet kullanmıstım içeriği bundan iyiydi keratin sistein felan vardı pek fark görmedim ama destek amaçlı içiyordum sonucta vitamin saç için gerekli yardımcı destek olarak kullanılır ama kesinlikle ana etken değildir
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Yeni Üye
    Alıntı raprap1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xpecia tablet folixir tablet kullanmıstım içeriği bundan iyiydi keratin sistein felan vardı pek fark görmedim ama destek amaçlı içiyordum sonucta vitamin saç için gerekli yardımcı destek olarak kullanılır ama kesinlikle ana etken değildir
    Genel olarak kullanım sonucu değerlendirdiğinizde faydasını gördünüz mü peki?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Genetik dokulme de istenildigi kadar vitamin tablet, biotin complex kullanilsin sonucta damarlarin daralip kan akasinin yavasligi ve sac koklerinin beslenemedigi bir ortamda bunlarin hic bir onemi yok ki? Zaten sac beslenemiyor 10.000 ug biotin de kullansan sac kalitesinde artis olmasi imkansiz gibi geliyor bana
    Kan akisini hizlandirip, androjen yatkiliga sebep veren sorunu ortadan kaldirilirsa zaten sac tekrar eski kalitesine geri doner