6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Sac ve diğer ilaclar

Yeni Üye

Sac ve diğer ilaclar

Arkadaşlar merhaba size birsey sorucam cevaplarsanız çok memnun olurum tabi bilenler ben şimdi pangastrit yani mide ilaçları kullanıyorum rabizia talcid bizmopen meteospasmly bu ilaçlarla birlikte propecia ve bazı vitamin hapları alıyorum bu ilaçların aldığım saac hapları üzerinde etkisi olurmu acaba yani sac ilaçlarının etkisini azaltirmi yada engellermi çok merak ediyorum biraz takıntılı bir insanımdır şimdiden teşekkürler

Ben de kullanıyorum mide ilaclari ve finas etkileşime girdiği ile alakalı bir şey okumadım. Gozlemlemedim

Yeni Üye
    Yani kesin bilgi değil diyorsunuz sizde ise yarıyormu finasterid ne kadar zaman oldu ilaçları kullanali

Yeni Üye
    Kesin bilgiye nasıl ulasirizki

Olumsuz bir etkisi olmaz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Teşekkürler