Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saçım gidiyor mu? Resimli

Yeni Üye
    Alıntı skins13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam psikolojik bence sizinki bi açılma yok herkesin saçının orasında saç başlangıcı var
    Valla arkadaşlarım annem babam kız arkadaşım herkes de böyle söylüyor psikolojik diyor ama ufak ufak minik saçlar geliyor elime minyatür. Ama bakıyorum 2014te de aynıymış tepeler şakalar. Yine de korkuyorum. Burnum kemerli kaşlarım kalın kulaklarım da açık biraz. Yakışmayacak kellik o yüzden

SaçımınDoktoru Üyesi
    Rahat ol ve git saçını fönle dışarı çık dostum.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben psikolojik olduğunu düşünüyorum. ne güzel sağlıklı görünen saçın var eski fotoğraflarına baktığında açılma da yokmuş sen açılma dökülme görmemişsin hocam

benim bi arkadaşımın saçları acayip dökülüyor ama adamın babası veya dayılarında gram dökülme yok çocukluk saç çizgisinde hepsinin,arkadaşın saçları dökülmesine rağmen biraz bile gerileme yok seyrelmeleri de geçti kendiliğinden. elinize saç gelse bile genetik yatkınlığınız yoksa o saç tekrar çıkacaktır bazı insanların günde 50 tel dökülür ama o saçların çoğu öldüğü için yavaş yavaş geriler saçları. diyeceğim şudur ki sizin genetik yatkınlığınız bence yok kafaya takmayın..

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bnm bi arkadaş var saçları deli gibi dökülür ama fırça gibi saçları var açık yer yok herifte.bnm de az dökülür ama tepe açılmış durumda.şimdi sizin babanın maşallahı var e dayılarda da yok diyorsunuz tepeye bakıyorum gayet iyi.boşuna kuruntu yapıyorsunuz.yaşın genç dostum gez toz eğlen ay saçım noldu nolacak diye düşünürsen geçen zamandan da bişey anlamazsın etrafındakileri de sebepsiz kırarsın.en azından 2 ayda bir aynı ışık altında aynı açıdan tepeyi bi çek kontrol et.merak etme saçın dökülse dahi 1 günde dökülmeyecek.açılma durumunu farkettiğin an sitede onlarca koruma yöntemi var dert etme.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence kullandigin anti depresan sac dokulmeni engelliyordu. Biraktiktan sonra artis basladi. Cunku bende aynisini yasiyorum

Yeni Üye
    Bu halde finasteride planları yapmaya başladıysan biraz açılmalar olsa kafayı yer, intihar falan edersin herhalde dostum. Saçlarına güzel bak, gerisini kafaya takma zaten genetik açıdan şanslısın anladığım kadarıyla.

Yeni Üye Mkd35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence saç durumun gayet iyi.Yalnız bu şekilde canını sıkar takıntı yaparsan korktuğun başına gelir ama bunu kendin sağlamış olursun.Bence kafanı rahat tut.İçin rahat etsin diye miracle losyon falan kullanabilirsin ama bence minoxil finasterid falan sakın bulaşma.Saç kesimini kısa tutmanı öneririm ayrıca biotin kullanarak saç kaliteni arttırabilirsin.Kafana takma yani dostumm saçların gıcırrr
    Tedavim;
    (11.02.2019)
    Min+dut (sabah akşam 5 fıs)
    Miracle Losyon (Sabah akşam 10-12 fıs)
    Dermastamp (Haftada 3)
    Bitkisel yağ karışımı (Argan yağı,çörek otu yağı,badem ve hint yağı)
    Oral Avodart (2 ay boyunca günde 1)
    Konazol şampuan (Haftada 2)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yalniz kaşların da seyreklik genetik mi? Aralarinda hafif bosluklar var. Eger degilse, cok stres yapmissiniz rahat olursan o saclarin daha da gurlesir kendini kasma

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 haftadır şampuan kullanmıyorum saçlarımdaki dökülme %50 oranında azaldı deneyebilirsiniz
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon