Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Başın üst bölgesinde Kaşıntı, Ağrı ve İğne Batıyor Hissi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Asıl amacımız olabildiğince doğal tedavi uygulamak. Sls, paraben vsvs havada uçuşuyor. Daha kötüsü kafada da. Doğalı denemedim demek istemiyorum.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Belial Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben No Poo yani, şampuansız saç yıkama işlemine geçtim. Kısa süre oldu, yeterli izlenimi edinince seboreik dermatit için de görüşlerimi bir konuda yazacağım. Aklınızda bulunsun diye bahsetmek istedim.
    masaja da devam ediyordunuz değil mi?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masaja da devam ediyordunuz değil mi?
    Tabi masaj işlemine de devam ediyorum.

Tipik inflamasyon belirtisi aslında bunu hissetmiş olmanız tedavi için olumlu ve başarı faktörünü artırıyor, gecikmeden tedavinize başlayın beslenmenize dikkat edin spor yapın ve kesinlikle rahat olmanın yollarını bulun, bu saç dökülmesi sorununda çok çok önemli.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tipik inflamasyon belirtisi aslında bunu hissetmiş olmanız tedavi için olumlu ve başarı faktörünü artırıyor, gecikmeden tedavinize başlayın beslenmenize dikkat edin spor yapın ve kesinlikle rahat olmanın yollarını bulun, bu saç dökülmesi sorununda çok çok önemli.
    Rahat olmaya dikkat etme bölümüne tamamen katılıyorum fakat bu psikolojik açıdan çook çok zor. Geçen gün bir şema gördüm vücuttaki ağrıların ne anlama geldiğiyle alakalı. Stresin kafa derisinde ağrı yaptığını gösteriyordu. Kesinlikle doğru. Kel kalma korkusunun stresi çok olduğu zamanlar kafa derim inanılmaz ağrıyor. Bende artık dayanamayıp psikiyatriye gittim. Daha yaşım küçük olduğu için '18 yaşındayım' selectra verdi. Önceden de kullanmıştım. Faydasını gördüğümü kesinlikle söyliyebilirim.
    Hocam birde yeni bir losyonunuz vardı kelliğe çözüm getirdiğinizi söylemiştiniz. Özel değilse şuan ne aşamada olduğunuzu söyliyebilir misiniz. İçime bi su serpilse
    İyi günler dilerim.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir çok kişi Miracle losyon içeriğinin seboreik dermatit belirtilerine iyi geldiğini söylemiş sorun şu, yüzdeki sebore için miracle losyonun artı eksi neler yapılabilir, (ayrıca kıllanmayı arttırmaması) Miracle hocam sizden bu konuda cevap bekliyorum çok teşekkür

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cilt hastalıkları için en az 6 boyunca nerdeyse tamamen çiğ meyve ve sebzeyle beslenmeyi deneyebilirsiniz hayvansal ve işlenmiş her türlü ürünü en aza indirmeyi hatta tamamen kesmeyi hedefleyebilirsiniz bunun yanında hindistan cevizi yağı,kekik,karanfil,zencefil,tarçın gibi bağırsaktaki zararlı organizmaları yok eden bitkisel destekler kullanabilirsiniz 24 saatlik su oruçlarıylada destekleyebilirsiniz duygusal streside kontrol altına alırsanız bu sorun tamamen yok olur amalgam dolgu kanal tedavisi gibi sorunlarınız varsa ilk önce onları düzeltmeniz gerekli
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye Muse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Amalgam dolgu ve kanal tedavisiyle ilişkisi nedir cildin? Bunu bir yerde daha okumuştum. Eğer bir sisteme zarar veriyorsa, buna anti bir müdahaleyle (probiyotik, enfeksiyon gidericiler, vs..) dizginleyemez miyiz? Sonuçta diş de önemli. Kanallı, dolgulu da olsa..

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amalgam dolgu ve kanal tedavisiyle ilişkisi nedir cildin? Bunu bir yerde daha okumuştum. Eğer bir sisteme zarar veriyorsa, buna anti bir müdahaleyle (probiyotik, enfeksiyon gidericiler, vs..) dizginleyemez miyiz? Sonuçta diş de önemli. Kanallı, dolgulu da olsa..
    Kanal tedavisi tartışmalı bir konu doğru yapılmadığı takdirde biotoxin salınımı yapacağı iddia ediliyor buna katılmayan bir kesimde var amalgam dolgu cıva yüzünden tehlikeli cıva gibi metaller vücudun dengesini tamamen bozuyor amalgam dolgusu olanlar genelde otoimmün hastalıklara daha çok sahipler çıkarma işlemini her doktor yapamıyor eğer sizde varsa bunu detaylı araştırıp çıkarttırabilirsiniz burda önemli olan kök nedenini bulmak siz istediğiniz kadar anti inflamatuar kullanın probiyotik kullanın kalıcı iyileşemezsiniz kök nedeni çözmediğiniz sürece
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye Muse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Çok teşekkür ederim, uzun süredir 2 adet amalgam dolguya sahibim. Konuyu araştıracağım.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konudaki Etiketler