Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: vakit harekete geçme vaktidir

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vakit harekete geçme vaktidir

selamlar dostlar, sevgili üyeler. özellikle son birkaç aydır aga üzerine gerek bu forumdan, gerekse yabancı kaynaklardan faydalanarak araştırma yapmaya çalışmaktayım. bildiğiniz üzere özellikle miracle üstad konu üzerinde sıkılmadan yorulmadan ciddi çalışmalar yürütmekte. ne kadar faydam katkım olur bilinmez lakin böyle elim kolum bağlı oturmak beni rahat ettirmedi. aramızda benim gibi düşünenlerin de olduğunu bilmekteyim, farkındayım size ütopik gelebilir lakin eski paylaşımları okudukça üyelerin ne kadar araştırmacı olduğunu tekrardan keşfettim. şimdiki etkenler güvenli ve çoğumuza büyük oranda katkı sağladı bunun için miracle üstad ve diğer değerli üyelere teşekkürlerimi sunmak isterim. şu anki tedavi ve uygulamalar diğer forumlardan çok daha ilerde bunun için de minnet duymalıyız bunu da belirtmesem olmazdı. lakin bu durumda bile çalışmalıyız dostlarım, en azından ben elimden geleni yapacağım söz veriyorum. ne kadar çorbada tuzum olur bilinmez ve buna odaklanmamalıyız. bu forumu kurup aga tedavisinde çığır açan, tabuları yıkan üyeler şu an bizler için harıl harıl çalışmakta. bu işte beraberiz, onlara biraz olsun minnet borcumuzu ödemek ve onların izlerinden gidip onlara yardımcı olabilmek en önemli görevimizdir diye düşünmekteyim. beslenmeden tutun da diğer konuları irdelemeli bu mekanizmayı bir parça da olsa anlamalı bu konular hakkında forumca yoğunlaşmalı, elimizden geldiği kadar bizim için uğraşan değerli üstadlarımıza biraz da olsa minnet borcumuzu ödemeli ve görevimizi yerine getirmeliyiz diye düşünmekteyim. tekrardan belirtmekte fayda var size ne kadar faydam dokunur bilinmez lakin bu konu hakkında elimden gelen yardımı yapmaya hazırım, sizi de birlikte çalışmaya davet ediyorum.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Bir iğne deliğinden bir fil 50 yılda geçse 100 yılda geçse geçemeyecek.Burası kesin net.

Benim merak ettiğim , acaba 100 yıl sınra yada 200 yıl sonra , ufak bir tedavi ile ömür boyu 15 yaşındaki saçlarımıza kavuşabilecekmiyiz.Hoş o zamanlar biz olmayacağız fakat torunlarımız buna kavuşabilecek mi ? Olabilitesi varmı sizce ? Yoksa buda fil ve iğne deliği örneği gibi imkansız bir şey mi.

Yeni Üye
    Sizin gibi insanları gördükçe mutlu oluyorum. Benim pek araştırmaya vaktim olmuyor ama bu forumda o kadar çok araştırıp bilgisini bizimle paylaşan insanlar görüyorum ki yazılanları okudukça iyi ki bu sitedeyim diyorum. Saçlarını koruyan eski saçlarına kavuşan insanları görünce kendi saçım çıkmış gibi seviniyorum. Başta Miracle olmak üzere bizi bilgilendiren bu uğurda emek harcayan herkese teşekkür ederim.

Gayretleriniz için teşekkür ediyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bende çok araştırıyorum.Bende bilgim ve araştırmalarım dahilinde bilgi vermeye ve yardımcı olmaya her daim hazırım.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamamen katılıyorum şunuda belirteyim sadece saç dökülmesi değil uzun ve sağlıklı yaşamın sırlarını keşfediyoruz kendi üzerinde denediğim ve araştırdığım bazı konular var ilerde sonuç alırsam sizlerle paylaşacağım.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Herpes vb virusların vücutta ki kronik immun sorunları ve önleyici gıda/ilaç konularına da bakabilirsiniz burada temel bir destek çıkacak gibi görünüyor konular çok dallanıp budaklanıyor ve ben yetişemiyorum günlük hayat koşturmacaları sebebi ile, tamiflu, kekik gibi virus stabilizerleri işe yaracak görünüyor biraz araştıralım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Gokhany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir iğne deliğinden bir fil 50 yılda geçse 100 yılda geçse geçemeyecek.Burası kesin net.

Benim merak ettiğim , acaba 100 yıl sınra yada 200 yıl sonra , ufak bir tedavi ile ömür boyu 15 yaşındaki saçlarımıza kavuşabilecekmiyiz.Hoş o zamanlar biz olmayacağız fakat torunlarımız buna kavuşabilecek mi ? Olabilitesi varmı sizce ? Yoksa buda fil ve iğne deliği örneği gibi imkansız bir şey mi.
    çözümden neyi kastettiğiniz önemli burada, bir aşı bekleniyorsa elbet bu karşımıza 10-20 yılda çıkamayabilir lakin mekanizmanın her noktasına bir taş koyabilirsek tatmin edici bir sonucu inşallah göreceğiz üstadım. vaktiniz olduğunda şu konuyu okumanızı rica ediyorum, bu ruhu bir araya tekrar getirebilirsek elbet bir çıkar yol gözükecektir.
    https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=1177
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı pc_tchr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin gibi insanları gördükçe mutlu oluyorum. Benim pek araştırmaya vaktim olmuyor ama bu forumda o kadar çok araştırıp bilgisini bizimle paylaşan insanlar görüyorum ki yazılanları okudukça iyi ki bu sitedeyim diyorum. Saçlarını koruyan eski saçlarına kavuşan insanları görünce kendi saçım çıkmış gibi seviniyorum. Başta Miracle olmak üzere bizi bilgilendiren bu uğurda emek harcayan herkese teşekkür ederim.
    biz teşekkür ederiz efendim, emin olun bir çözüm bulunursa o çözüm bu forumdan çıkacaktır. bu kadar çok araştırmacı ruhlu dayanışma içinde olan hırslı bilgili insanları bir arada görebileceğiniz başka bir yer yoktur muhtemelen.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herpes vb virusların vücutta ki kronik immun sorunları ve önleyici gıda/ilaç konularına da bakabilirsiniz burada temel bir destek çıkacak gibi görünüyor konular çok dallanıp budaklanıyor ve ben yetişemiyorum günlük hayat koşturmacaları sebebi ile, tamiflu, kekik gibi virus stabilizerleri işe yaracak görünüyor biraz araştıralım.
    biz teşekkür ederiz üstadım elimizden geldiğince izinden gitmeye gayret göstermeye çalışacağız, araştırma yapacağım çok teşekkür ederim. eğer siz de kabul ederseniz biyokimya konusu üzerine ilgilenen üyeler ile eklemeler yapalım, en doğru konu orası olur diye düşünmekteyim üstadım

Sayfa 1/2 12 SonSon