8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 2020'de Fevipiprant Çıķıyor! [En Güçlü Etken]

SaçımınDoktoru Üyesi

Exclamation 2020'de Fevipiprant Çıķıyor! [En Güçlü Etken]

Bir kaç gündur yabanci kaynaklardan arastiyorum.
    PDG2'nin turevi olan CRTH2 blocker ederek saç derisindeki kasinti,kizariklik,yaglanma sorununu cozen hatta sac dokulmesini tekli rakamlara dusuren etken Setipiprant'an daha guclu olarak gosterilen Fevipiprant 2020' de piyasaya surelecegi soylenmis.

Banned
    hep cıkıyo zaten niyeyse.lafa bakma cıkma bişey

SaçımınDoktoru Üyesi
    Çıkana kadar biz kel kalırız

Kaynak ? 2021 Oral setitipirant diyorlar ama bakalım.

Brotzu losyon içinde öyle şeyler söyleniyodu trinovu sürdüler piyasaya şimdiye kadar olumlu yorumlara pek rastlamadim yabancı forumlarda.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oral seti gelse bile 1 gr lık haplar halinde kullanılır diye düşünüyorum bu da ilerde yanetki açısından ciddi sıkıntı yaratır.eğer hakikaten bu işi çözmeye niyetliyse ilaç endüstrisi bi ilaç çıkarır topikal olarak ölene kadar kullanacaksın der.yani altın yumurtlayan tavuğu asla kesmezler.şuanda zaten biçok etkenle saçı bi miktar koruyabiliyorsun.bence bu saatten sonra asıl başarı nw6,7den nw1e dönüşü sağlayan ilacın çıkmasıdır

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hangi hap olursa olsun hatta yanetkisi olmadığına dair FDA tarafından onaylansa bile uzun süre kullanılan oral ilaçlar her zaman karaciğer için tehdittir. Bunu nasıl önleyeceksiniz? Bence asıl soru bu olmalı

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fevipiprant satılıyor alibabada gördüm.acaba toplaşıp alamaz mıyız koca forumuz