5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Nhs max , emr hair solution , ramadan pharmacy

Yeni Üye

Nhs max , emr hair solution , ramadan pharmacy

Son zamanlarda bu isimleri çok duymamaya başladım , anladığım kadarıyla NHS MAX ve RAMADAN PHARMACY orijinalleri , EMR ise türkiyede merdiven altı satışı yapılıyor . NHS MAX , EMR HAIR SOLUTION , RAMADAN PHARMACY kullanan ve sonuç alan var mı ?

Yüksek oranda östrojen progesteron androcur minoxidil içerebilen solüsyonlar bizim gibi paylaşım ve tecrübelerden yola çıkılarak (miracle losyon) aşırı oranlarla insanlara içerik ve mekanizma hakkında en ufak bilgi verilmeden ciddi yanetkilere sebep olabilen sonuçlar oluşturmaktadırlar bu yönde bir çok mesaj tarafıma ulaştı bir çoğu bırakmış durumda bana iletilen bilgiler ışığında yazdım kullananlar yazabilir görüşlerini.

Yeni Üye
    Hocam bırakanların kullandığı emr hair solution mı ? Nhs max , ramadan pharmacy bunlar orijinalleri diye biliyorum bunlardan yana da mı olumsuz yönde fikirleriniz ?

solüsyon %5 minoxidil,%0,25 finasteride olarak üretildiği yazıyor şahsen kullanmadım ama malum bir sitede trend topik olmuş durumda buna göre kullanıcıların ortak görüşü ilk bir ayda herhangi bir etkisi olmaması fakat devamında inanılmaz derecede artış gösteren bir görüntü oluşmakta gönderilen resimler kesinlikle oynama fake değil ayrıca bahsi geçen ozzie,emr,capıllum of wanner gibi aslında nerede üretildiği bilinmeyen ürünlerde bile aynı etkiyi alıyorlar. bu solüsyonun avustralyada üretildiği ve dediğiniz gibi ramadan pharmacy ve nhsmax tarafından pazarlandığı 78 avustralya doları fiyatı olduğu türkiyeye gönderilirken gümrükten bu ürünü alabilmek için doktor tarafından bir reçete göstermek zorunda olmanız gerekiyormuş buna göre 78 dolar +gümrük vergisi +kargo +havale ücretiyle şişesi 690 tl ye geliyormuş (bu arada dolar avustralya dolarıdır)bu fiyat bazılarında artış gösteriyorda.
    ayrıca kardeşimin diğer bir konuda bahsettiği facebook,insagram mecralarında fazlasıyla tanıtımı yapılan o meşhur mavi solüsyonlarda fazlasıyla talep görüyor tabi bu mavi solüsyonların fiyatları diğer ürünlere kıyasla 4/1 fiyatına satılıyor şişesi 130tl-200tl arası satılmaktaymış. şahsen bilgim bu şekildedir.

Alıntı oguz01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bırakanların kullandığı emr hair solution mı ? Nhs max , ramadan pharmacy bunlar orijinalleri diye biliyorum bunlardan yana da mı olumsuz yönde fikirleriniz ?
    Evet hepsi, normalde hiç tedavi ile tanışmamış kişilerde tabi yüksek doz finasterid minoxidil etkili olacaktır ancak bunu zaten miracle ve bazıları minoxidil ekleyerek yıllardır yapıyordu orayı aşıp kendimize üreme sistemine beynimize zarar vermeden nasıl yaparızı başarmaya başladık tek tavsiyem uzak durmanız içerik ya da mekanizma yazmayan bütün ürünlerden uzak durun finas androcur minox vs için o kadar para vermeyin miracle ve minoxidil ile çok daha iyisini daha güvenli yapabilirsiniz zira içindeki dozu biliyorsunuz ancak daha önce zaten kullandınız mı miracle vs ? O halde zaten bunlarda sizde zaman kaybı olacaktır zaten yıllardır tedavi yapan birisi daha farklı güvenli etkenlere yönelmeli.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .