Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: Saç dökülmesi genel bir sağlık ve sistem problemidir.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beslenme konusu yanlış anlaşılmaya müsait. aga’nın genetik kaynaklı sorunlar zinciri olduğunu bilmekteyiz lakin bu demek değil ki bu sorun çözülemez veya engellemez. kıl üretimi durdurulması en zor faaliyetlerden biridir. vücutta kurtulamadığımız o ufak kılların kaç katı soğancıktan büyüyor kafanızdaki saçlar. tabi ki beslenmeyle dökülmeyecekler. lakin sizin bu sorunı en iyi şekilde çözebilmeniz için sağlıklı çalışan bir sistem şarttır, yediğinize elbet dikkat edeceksiniz.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beslenme konusu yanlış anlaşılmaya müsait. aga’nın genetik kaynaklı sorunlar zinciri olduğunu bilmekteyiz lakin bu demek değil ki bu sorun çözülemez veya engellemez. kıl üretimi durdurulması en zor faaliyetlerden biridir. vücutta kurtulamadığımız o ufak kılların kaç katı soğancıktan büyüyor kafanızdaki saçlar. tabi ki beslenmeyle dökülmeyecekler. lakin sizin bu sorunı en iyi şekilde çözebilmeniz için sağlıklı çalışan bir sistem şarttır, yediğinize elbet dikkat edeceksiniz.
    Hocam mesaj kutunuza bakabilir misiniz?

Yeni Üye
    Aldacton kullanıyorum ilk 4 ay saçlarımdaki erkisi maximumdu şimdi ise eskisinden daha çok saçım dökülüyo bunun nedeni ne olabilir

Sayfa 3/3 İlkİlk 123