Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: saçlarımın durumu, destek ve önerileriniz

Yeni Üye

saçlarımın durumu, destek ve önerileriniz

herkese hayırlı akşamlar dilerim.
    ben bu siteyi 2 ay kadar önce saç dökülmesi ile ilgili bilgi öğrenmek adına ararken keşfettim. 20 gündür her akşam siteyi geziyorum, neredeyse hiç bir bilgisi olmayan ben, baya bir şey öğrendim. ama bu da o kadar bilgiyi ne yapacağım, nasıl kullanacağım sorusuyla baş başa bıraktı beni. onlarca kullanılan ürünler,neyi nasıl ne zaman neyden sonra kullanacağım,hangisini ne kadar kullanacağım gibi sorular. bir çok insan burada saçlarını korumuş, olanları güçlendirmiş, yeni saç çıkışları sağlamış. ben burayı bulmadan önce sürekli saç ekimi yaptırabileceğim yerler arıyordum, buraya denk gelmesem sanırım bu aralar yada 1 2 ay içinde de ektirmiş olurdum.
    bana yardımcı olabilecek birileri olursa çok mutlu olacağım, zira saç dökülmesi işi benim psikolojimi iyiden iyiye bozuyor. fotoğrafları ekledim, belki yapabileceğim pek bir şey kalmamıştır, belki çok geç kalmışın diyecekler çıkabilir, senin saç ektirmekten başka seçeneğin kalmamış diyende çıkabilir. nereden nasıl başlayacağımı,ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. doktor önerisi istemiştim 2 ay kadar önce hiç bir bilgim olmadığından, arkadaşlarımızdan birisi burada herkesin kullanmayı bıraktığı, döngü yapacak hatta sağlığını etkileyecek şeyler verecekler demişti, dediği gibi de oldu.
    dediğim gibi burayı şans eseri bulana kadar hiç bir bilgim yoktu dökülme ve tedavileri hakkında, yardımcı olabilecek arkadaşlar bunu da göz önünde bulundurursa çok sevinirim. keşke 3 4 yıl önce denk gelseydi de olanı koruyabilseydim. babamın bile benden daha çok saçı var gibi geliyor bana. neyse çok uzattım zaten, durumum ortada, önerilerinizi bekliyorum.
    herkese saygılar..
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_9890.jpg‎   IMG_9898.jpg‎   IMG_9897.jpg‎   IMG_9899.jpg‎  

Merhaba aramiza hosgeldiniz oncelikle, herkes ilk baslarda sizin yasadiginizi yasiyor kafa karisligi cok normal. Ben de oyleydim ama tedavilere basladikca tecrube kazandikca her sey yerine oturuyor. Bence tedavi denemeden sac ektirmeyin tabi size kalmis. Sitede yanetkisiz guclu tedaviler var setipiprant cell ru vs. Bunlarin konularini okuyun. Miracle adli admine iletisime gecebilirsiniz denemek icin. Butcenize gore bi tedaviye baslayin. Onun yaninda masaj yapip dermaroller la igneleme yapabilirsiniz. Bu isler deneme yanilma acikcasi herkeste ayni etki olmuyor belki saclariniz cosacak belki o kadar etki etmeyecek denemeden bilemezsiniz. Ama bence 2 3 ay bi deneyin zaten miracle hocanin ustunde calistigi bir tedavi var suan ileri seviye kellikler icin etkili olacaga benziyor. Umutsuzluga kapilmamak lazim dicem ama demesi kolay daha kendimi ikna edemezsen baskasina soylemek garip haha. Benim tavsiyelerim bunlar sac ekiminden pek anlamadigim icin yorum yapamicam onun hakkinda.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Kullanman gereken losyonlar hakkında forumdaki arkadaşlar sana yol gösterir. Ben Saç ekim olayına girmemeni tavsiye ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı seko_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese hayırlı akşamlar dilerim.
    ben bu siteyi 2 ay kadar önce saç dökülmesi ile ilgili bilgi öğrenmek adına ararken keşfettim. 20 gündür her akşam siteyi geziyorum, neredeyse hiç bir bilgisi olmayan ben, baya bir şey öğrendim. ama bu da o kadar bilgiyi ne yapacağım, nasıl kullanacağım sorusuyla baş başa bıraktı beni. onlarca kullanılan ürünler,neyi nasıl ne zaman neyden sonra kullanacağım,hangisini ne kadar kullanacağım gibi sorular. bir çok insan burada saçlarını korumuş, olanları güçlendirmiş, yeni saç çıkışları sağlamış. ben burayı bulmadan önce sürekli saç ekimi yaptırabileceğim yerler arıyordum, buraya denk gelmesem sanırım bu aralar yada 1 2 ay içinde de ektirmiş olurdum.
    bana yardımcı olabilecek birileri olursa çok mutlu olacağım, zira saç dökülmesi işi benim psikolojimi iyiden iyiye bozuyor. fotoğrafları ekledim, belki yapabileceğim pek bir şey kalmamıştır, belki çok geç kalmışın diyecekler çıkabilir, senin saç ektirmekten başka seçeneğin kalmamış diyende çıkabilir. nereden nasıl başlayacağımı,ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. doktor önerisi istemiştim 2 ay kadar önce hiç bir bilgim olmadığından, arkadaşlarımızdan birisi burada herkesin kullanmayı bıraktığı, döngü yapacak hatta sağlığını etkileyecek şeyler verecekler demişti, dediği gibi de oldu.
    dediğim gibi burayı şans eseri bulana kadar hiç bir bilgim yoktu dökülme ve tedavileri hakkında, yardımcı olabilecek arkadaşlar bunu da göz önünde bulundurursa çok sevinirim. keşke 3 4 yıl önce denk gelseydi de olanı koruyabilseydim. babamın bile benden daha çok saçı var gibi geliyor bana. neyse çok uzattım zaten, durumum ortada, önerilerinizi bekliyorum.
    herkese saygılar..
    Senin kafaya ekim dd iyi olur homojen dokulmus sac donor bolge bayaga yogun sacin var. Burdaki tedaviler de miracle losyon var antiandrojen icerikli minoxidil herkesin bildigi sac koklerini uyaran damar genisletici .Cell losyon var yan etkisiz buyume uyarici etkilidir. Yurtdisindsn toplu alim yapilan setitprant var farkli bir madde alkol ve gliserin ua da dmso ile karistirilip hazirlaniyor. Finasterid antiandrojen yan etkili oral ilac. Bunun yaninda yine antiandrojen icerikli minoxidil.icine katilip kullanilan ilac var sivi oldugu icin dutasterid eczane de satilan adiyla.avodart kapsuller delinip icindeki sivi minoxidile karistiriliyor. Yani etkenler bunlar deneyip goreceksin hangisi sana fayda sagliyor. Bir yerlerden basla ama dokulen kisim da inflamasyon bayaga ilerlemis gibi sertlesmis deri sanirsam. Bunun icinde dermaroller oneriliyor arti masaj . Kolay gelsin umarim aciklayici olmustur
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Geçmiş olsun.

Yeni Üye
    sapienss arkadaşım hoş bulduk,teşekkürler. bir bilgi sahibi olmayınca maalesef dediğin gibi kafa karışıyor,söylemiş olduğunuz tüm tedavi yöntemlerini okudum neredeyse, ama kullanırken nasıl ne sırada kullanacağım, o konuda sıfır bilgim işte. umarım herkes istediği sonuçları alabileceği bir tedavi bulabilir. ilgine çok teşekkür ederim.

Yeni Üye
    bu siteyi bulduğumdan beri ekim olayını arka plana attım, bir sonuç elde edebilirsem düşünmem tabiki ama elde edemezsem de ben saçsızlığı sevmiyorum. bir şeyler yapmam gerekecektir.

Yeni Üye
    teşekkür ederim vermiş olduğun bilgilere, yazmış olduklarını bir şekilde sitede bir yerlerde okumuştum. umarım bende etki edecek bir tedavi bulabilirim.

Yeni Üye
    arkadaşlar ilginize ve önerilerinize çok teşekkür ederim. hhepinizin mesajına cevap verdim tek tek ama mesajları göremedim.kusura bakmayın. yavaş yavaş öğreniyorum, umarım benim için yararlı bir şeyler bulabilirim. herkeste aradığını bulur inş. bakalım gelecek diğer yönlendirmelere göre bir şeyler yapmaya çalışacağım. tekrar teşekkürler

Geçmiş olsun hocam. Allah şifa versin.

Sayfa 1/2 12 SonSon