15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: saçlarımın durumu, destek ve önerileriniz

Threaded View

Yeni Üye

saçlarımın durumu, destek ve önerileriniz

herkese hayırlı akşamlar dilerim.
    ben bu siteyi 2 ay kadar önce saç dökülmesi ile ilgili bilgi öğrenmek adına ararken keşfettim. 20 gündür her akşam siteyi geziyorum, neredeyse hiç bir bilgisi olmayan ben, baya bir şey öğrendim. ama bu da o kadar bilgiyi ne yapacağım, nasıl kullanacağım sorusuyla baş başa bıraktı beni. onlarca kullanılan ürünler,neyi nasıl ne zaman neyden sonra kullanacağım,hangisini ne kadar kullanacağım gibi sorular. bir çok insan burada saçlarını korumuş, olanları güçlendirmiş, yeni saç çıkışları sağlamış. ben burayı bulmadan önce sürekli saç ekimi yaptırabileceğim yerler arıyordum, buraya denk gelmesem sanırım bu aralar yada 1 2 ay içinde de ektirmiş olurdum.
    bana yardımcı olabilecek birileri olursa çok mutlu olacağım, zira saç dökülmesi işi benim psikolojimi iyiden iyiye bozuyor. fotoğrafları ekledim, belki yapabileceğim pek bir şey kalmamıştır, belki çok geç kalmışın diyecekler çıkabilir, senin saç ektirmekten başka seçeneğin kalmamış diyende çıkabilir. nereden nasıl başlayacağımı,ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. doktor önerisi istemiştim 2 ay kadar önce hiç bir bilgim olmadığından, arkadaşlarımızdan birisi burada herkesin kullanmayı bıraktığı, döngü yapacak hatta sağlığını etkileyecek şeyler verecekler demişti, dediği gibi de oldu.
    dediğim gibi burayı şans eseri bulana kadar hiç bir bilgim yoktu dökülme ve tedavileri hakkında, yardımcı olabilecek arkadaşlar bunu da göz önünde bulundurursa çok sevinirim. keşke 3 4 yıl önce denk gelseydi de olanı koruyabilseydim. babamın bile benden daha çok saçı var gibi geliyor bana. neyse çok uzattım zaten, durumum ortada, önerilerinizi bekliyorum.
    herkese saygılar..
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_9890.jpg‎   IMG_9898.jpg‎   IMG_9897.jpg‎   IMG_9899.jpg‎