7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Finasteride losyon hakkında

Yeni Üye

Finasteride losyon hakkında

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitediki tüm bilgiler ve yardımlar için teşekkür ederim. Ben yaklaşık olarak 3 aydır miracle losyon kullanıyorum. İlk ay çok güzel etki yapıp dökülme kesilmişti ve şakaklarda tüylenme ve yeni saç çıkışları görmüştüm. Ancak doaha sonra tekrar eskisinden daha şiddetli dökülme başladı. Galiba sipronolakton androjren etki yapmaya başladı. İlk ay %1 lik çözelti hazırlamıştım daha sonra %1.5a çıkardım tüylenmeleri görünce. Ancak dediğim gibi şiddetli dökülme başladı ve dökülenler çok ince ve zayıftı. Sitede siprinolaktonun androjen etki yapabileceği ile ilgili bir şeyler okumuştum ve bu etkiyi yaptığını düşünüyorum. Bu sebeple etken maddeyi değiştirip finasteride losyon hazırlamayı düşünüyorum. Sorularım ise şöyle ;

1) Androjen etki konusunda düşüncelerim doğrumu sizce?

2) Losyon hazlrlaması içinde minox kullanmak istemiyorum bu yüzden
    30ml etil alkol 15 ml gliserin ve finans katmak istiyorum ancak proscardan kaç tane atmam gerekiyor ? Yapmayı düşündüğüm tarif doğrumu ? Araştırdığım kadarıyla finans etil alkolde çözünmekte

Şimdiden çok teşekkür ederim

Yeni Üye
    yardımcı olurmusunuz

Ticari örnekleri %0,1 oranında satılıyor. 30ml etil alkole 30 mg şeklindedir.

Yeni Üye
    Alıntı icepeak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ticari örnekleri %0,1 oranında satılıyor. 30ml etil alkole 30 mg şeklindedir.
    Hocam teşekkürler. Peki dutas için oran nedir ?

Yeni Üye
    Arkadaslar etil alkolde dutas losyon hazirlmayi dusunuyorum kac tane avodart kapsulun icindeki siviyi aktarmaliyim 100mlye

Yeni Üye
    Yardimci olurmusunuz?

Yeni Üye
    Kimse yok mu