9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Merhaba yeniyim, 21 yaşındayım kellikte kendimden 15 yaş büyüklerle bile kapışabilirim.

Yeni Üye

Merhaba yeniyim, 21 yaşındayım kellikte kendimden 15 yaş büyüklerle bile kapışabilirim.

Merhaba yeni katıldım. 21 yaşında biri olarak interneti eğlence amaçlı kullanmak yerine 2 yıldır saçım için kullanıyorum ve buda beni buraya katılmamı sağladı.
    Aslında kelliğe doğru gitmek değil asıl sorun, asıl sorunum 21 yaşında bir genç olarak 55 yaşındaymışım gibi saçlarıma çözüm bulmakla geçiriyor günlerim. Halbuki her genç gibi şekiller verip dışarı çıkamıyorum. Eğer yaşım 40 olsaydı da kel olsaydm 1 gram üzülmezdim . Adalet mi bu

Bu benim ya.. Yasimiz ayni adimiz ayni dusuncelerimiz ayni, millet hayatina odaklaniyor baska seylere kafa yoruyor biz iste sacma dokulmesiyle ugrasiyoruz. tumor gibi yayiliyor bir de.

Seti ve cell kombine uygulayın saçlarda düzelmeler ve güzelleşmeler oluyor, zamanla İnşallah lüle lüle saçlarınız olsun.. Aminn
    Sadece cell ve seti kullaniyorum ... Kısa süreliğine sadece seti kullanacağım..

Yeni Üye
    Cell kullanmayı düşünüyorum hocam peki bu ürünleri bırakınca ne oluyor bir bilgin var mı? Yani minox gibi bırakınca dökülüyor mu hepsi? Ömür boyunca kullanmayı düşünemiyorum.

Alıntı nick_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cell kullanmayı düşünüyorum hocam peki bu ürünleri bırakınca ne oluyor bir bilgin var mı? Yani minox gibi bırakınca dökülüyor mu hepsi? Ömür boyunca kullanmayı düşünemiyorum.
    +1 ben de merak ediyorum.

dünyanın adaleti yok, var diyen kördür

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nick_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef kullanayım bitsin gibi bir tedavi yöntemi yok. Saçınızın kafanızda olmasını istediğiniz sürece kullanmak zorundasınız. Kullanmayı bıraktığınızda zamanla gerilemeler başlayacak.

Şöyle ki tamamen bırakmak olmuyor şuanki elimizdeki tedavilerde ama çok az kullanabilirsin, mesela şuan tedavi amaçlı ayda 2 ml kullanıyorsan ilerde 1 ml kullanırsın olur sana 2 aylık veya daha az, az da olsa kullanmak gerekecek. Hastalıkların genelinde tedaviler uzun süreklidir, tansiyon gibi düşün Bi kere kullanayım bitsin yok veya diyabet, bu da bir imtihan bence...
    Sadece cell ve seti kullaniyorum ... Kısa süreliğine sadece seti kullanacağım..

Alıntı juake134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünyanın adaleti yok, var diyen kördür
    En azından çeşitli etkenler var onlarla engelleyebilirsin.Karamsar olup sürekli farklı kişilerle kendini karşılaştırman durumu dahada olumsuzlaştırır.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.