Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Finasterid tozu veya proscar nereden temin edebilirim?

Yeni Üye

Lightbulb Finasterid tozu veya proscar nereden temin edebilirim?

Merhaba arkadaşlar.

Bana Finasterid tozu veya proscar lazım nerden temin edebilirim. Satan arkadaş varsa ulaşırsa sevinirim

iyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eczaneden, toz olarakda kane shoptan
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

eczaneden reçetesiz direk alabiliyormuyuz proscar

Alırım reçeteye gerek yok

peki sence etkilimi tek başına kullanıldığı sürece saçı korurmu yoksa minoxidil ile beraber mi kullanmalıyız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Stayhere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki sence etkilimi tek başına kullanıldığı sürece saçı korurmu yoksa minoxidil ile beraber mi kullanmalıyız
    Cok cahilsiniz ya az finasteridin DHT bloklamasiyla beyin fonksiyonlarindaki kalici etkileri okuyun. Insanlar intihar ediyorlar, testis agrilarindan dolayi ameliyat oluyorlar. Ne saçmiş ben 21 yasindayim 2 yil once lise de kizlar saclarimi oksamak icin tenefusu beklerdi. Ben bile kullanmayi hic dusunmedim ne cesaret

Kardeş kullanmıyorsan kullanma kimsenin derdi değil açıkçası. Hiç problem yaşamayan, saç problemini bu ilaçla tamamen çözen tonla insan var. FDA tarafından güvenilirliği çok geniş hasta gruplarında onaylanmış bir etken sonuçta. Bilimsel olarak tatmin edici sonuçlar alınmış. Şimdi çıkıp insanlara yok cahilsin yok içersen testisin kopar gibi absürt iddialarla gelmeyin yahu. İster içer ister içmez niye bu kadar dert ediyorsunuz kendinize.

Sen bakma şöyle adamlara fikri çok ama bişey bildiği yok bu ilaç piyasadaki prostat ilacı eğer böyle birşey olsa hastalar yanmış yan etki olamaz mı olabilir o da bünyene bağlı olursa bırakırsın kimseye 3 4 ay kullandı diye şey olmaz

Yeni Üye
    Yer
    İstanbul
    yan etki olasılığı %1 civarındamı neymiş gevur forumlarda adamlar çatır çatır saç yapıyor bunla.

Alıntı emrebrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bakma şöyle adamlara fikri çok ama bişey bildiği yok bu ilaç piyasadaki prostat ilacı eğer böyle birşey olsa hastalar yanmış yan etki olamaz mı olabilir o da bünyene bağlı olursa bırakırsın kimseye 3 4 ay kullandı diye şey olmaz
    Kardeşim bak kafana göre bu ilacı burda önerme kullanıp yan etki yaşayanlarıda bişey bildiği yok diye karalama ben kaç kişi biliyorum yan etkiden müzdarip ve iletişim içindeyiz birbirimize destek oluyoruz prostat hastaları dediğin insanlar unu eleyip eleği asmış insanlar zaten 20 li 30 lu yaşlarda birinden prostat şikayeti göremezsin saçma saçma konuşma burda.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler