9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: zigavus ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum

Unhappy zigavus ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum

selamlar. 24 yaşındayım ve saç dökülmem var . uzun süredir ara vererek bu şampuanı kullandım ;

https://i.hizliresim.com/V9AdQn.jpg

şimdi ise daha etkili olmasını istediğim için bunu kullanmak istiyorum sprey ürünü

https://i.hizliresim.com/aljWn5.png

yada bunu ampülü ; https://i.hizliresim.com/Embo2A.png

bu kullanmak istediğim ürünleri kullanan arkadaşlar var ise bana sonuçları hakkında yada ürünün artıları veya eksilerini anlatabilirler mi. şimdiden teşekkürler.

Yeni Üye
    Dostum bende yaklaşık olarak 2 aydır falan kullanıyorum valla şampuanın dökülmeyi azaltip azaltmadiğını anliyamam çünkü minoxilde kullandığım için asıl etkili eleman o ancak zigavusta içerik olarak iyi bir şampuan ve güzel bir arındırıcı saçları temiz tutuyor ve kesinlikle sarımsak kokmuyor öneririm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zigavus forte şampuan aldım , pek bir etki beklemiyorum rossmanda 20 tl di , güya siyah sarımsak saw palmetto kafein var bu kadar etmenden 1 gram mı koymuşlar bu fiyata imkansız gibi , bence pazarlama odaklı bir ürün performans beklemeden aldım sls vs içeriyor , içerik ne kadar az öz o kadar iyi bence şampuan için
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    en iyisi bıttım sabunu şampuan kullanmayın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ayfer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en iyisi bıttım sabunu şampuan kullanmayın
    Sabunun ph ı cilde uygun değil
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Banned
    bıttım dogal sabun kullanırsan oluyor kardeşim dene gör şampuandan çok iyi

Al sana çözüm bunu yap bana dua edersin sonra dokulme olan yerlere dokunmadan saçlarının yan tarafından yukarı doğru bastır 30 sn dur bırak burda amac dokulen deriyi 2 yerden sıkıstırarak kılcal damarları acma kimyasal o bu şu saçını daha kotu yapar emin ol 1 seneye sacların eskisi gibi olcak Bosuna kimyasal para veripte kendıne zulüm etme o dokulen yerler ensedeki saçların kadar güçlenecek zamanla ve değil dht çeksende gelmıcek dene 3 gün bak nasıl duruo dokulme

Yeni Üye
    Alıntı Nuke931 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al sana çözüm bunu yap bana dua edersin sonra dokulme olan yerlere dokunmadan saçlarının yan tarafından yukarı doğru bastır 30 sn dur bırak burda amac dokulen deriyi 2 yerden sıkıstırarak kılcal damarları acma kimyasal o bu şu saçını daha kotu yapar emin ol 1 seneye sacların eskisi gibi olcak Bosuna kimyasal para veripte kendıne zulüm etme o dokulen yerler ensedeki saçların kadar güçlenecek zamanla ve değil dht çeksende gelmıcek dene 3 gün bak nasıl duruo dokulme
    Siz masajı gün içinde ne sıklıkla tekrar ediyorsunuz ve faydasınız gördünüzmü gerçekten teşekkürler.

Busfum
    Guest

-

Merhaba arkadaşlar

harici disk almak istiyorum ama şu şekilde çalıştırabilecekmiyim bilemiyorum...

airties rt211 4 portlu adsl modemim var ve harici diski modemin portlarından birine direk olarak bağlayıp kablosuz ile bağlandığım ağda modeme taktığım harici diski görebilirmiyim?

bu konuda yardıma ihtiyacım var cevaplarınızı bekliyorum...

Bu Konudaki Etiketler