Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: 21 yaşında tepem açıldı yardım (resimli)

Saclarinda bir sorun yok ışık altinda duz ince sac oyle gorunur tepe noktasinda zaten islak halide oyle gorunur. Sac bu yılan derisi degil hocam tersten isik verdiginizde sac yonunuzun derinizin gorunmesi dogal. İslakken oyle gorunmeside normal.
    Saclarinin yaglanma sebebide saclarini hergun yikaman ve sampuan kullanman olabilir ya da karacigerden olabilir sac yaglanmasini sac dokulmesi gostergesi olarak gormeyin hemen.

Sac dokulmesini on cizgiden daha iyi takip edebilirsiniz ve şakaklardan vertexten sacin once açilmasi çok nadir olur olursa da bu sekilde olmaz once o donerin oldugu kisim genisler.

Saclarinizi zifiri karanlik bir odada kafaniza arkadan isik gelecek sekilde flashli çekerseniz anlarsiniz sacinizda onemli birsey olmadigini

Yine de takviyeleri ve kontrolu elden birakmamak saci hergun yikamamak ve yormamak gerek vitamin takviyelerinizi vs alin
    Tedavi :
    05.04.2018 Proscar 5/1 (13.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)
    01.04.2018 Konazol
    01.04.2018 Hp Biotin 10 Mg
    01.06.2018 D vitamini günlük (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı 15 günde bir devit kullanıyorum)
    01.06.2018 zinco (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)

Yeni Üye
    Up

Biraz önce saçımı tararken yaklaşık 20-25 tel döküldü, hayatımda ilk kez bu kadar teli tek seferde kaybettim sanırım, manzara çok kötüydü, sabah yıkadığımda duşta yine 50-60 tel dökülmüştü, head shoulder clinical strengh ( seboraik dermatit için olan) şampuanı kullanıyorum, onun dışında herhangi bir bakım yapmıyorum

Yeni Üye
    Saçımı iki hafta sonra 3 numaraya kestirmeye karar verdim, bu süreçte otacı bakım yağı, bakım losyonu, dökülmeye karşı şampuan kullanıcam, ürünleri daha önce kullanan bilgisi olan varmı, setin linkini aşağı bırakıyorum,

https://m.n11.com/otaci-dokulmeye-ka...&gclsrc=aw.dsu

Aynı zamanda yine 1-2 hafta içinde doktora gidip yağlanma ve seboraik dermatit için roaactune tedavisine bağlayacağım süreci ve deneyimlerimi paylaşırım

Ürün Önerileriniz veya başka tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim, saçlarım gerçekten ölü gibi, hiç dökülmediği kadar dökülüyor

Sayfa 2/2 İlkİlk 12