7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Saçlar çok erken döküldü yardım

Yeni Üye
    Yer
    Istanbul

Saçlar çok erken döküldü yardım

Merhaba arkadaşlar saçlarımı 20-21 yaşımda 1 yıl içinde kaybettim.Şuan 28 yaşındayım.Saçlar olmadığından 35 gibi gösteriyorum.
    Saçlarımda ince tüycükler var bunları kalınlaştırabilirmiyim?Forumu biraz takip ettim, üyelik açtım onaylanmadıkça yeniledim ama sorun ne çözemedim.
    Saçlarımı güçlendirmek istiyorum. Sonrasında ekim yaptırabilirim.Güçsüzken ekim yapmak ne kadar sağlıklı olur emin değilim.
    Resimleri ekliyorum.
    Değerli yorumlarınızı beklemekteyim. Teşekkürler.

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Cell vb losyonlar bana yardımcı olabilir mi? Miracle yaptım baş ağrısı yaptığı için bırakmak zorunda kaldım.

Bence cell losyon ve dermaroller ile ciddi sac cikisi yasayabilirsiniz. Cell'n yanina ru, seti veya kafein de kullanilirsaniz baya toplar diye dusunuyorum tabi denemeden bilemezsiniz bence cell losyonla baslayin direkt tedaviye eger butceniz de el verirse yanina ru seti veya kafein kullanirsiniz. Miracle hocaya danisirsiniz.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vakit kaybetmeden miracle üstada danışınız, ana tedavinize başladıktan sonra forumda mevcut olan konulardan destek tedavilerinizi kendiniz seçebilirsiniz. şimdiden geçmiş olsun...
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Yer
    Istanbul
    Alıntı sapienss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence cell losyon ve dermaroller ile ciddi sac cikisi yasayabilirsiniz. Cell'n yanina ru, seti veya kafein de kullanilirsaniz baya toplar diye dusunuyorum tabi denemeden bilemezsiniz bence cell losyonla baslayin direkt tedaviye eger butceniz de el verirse yanina ru seti veya kafein kullanirsiniz. Miracle hocaya danisirsiniz.
    Teşekkürler hocam.Bu listedeki dermaroller dışındakilerin nasıl temin edileceği hakkında hiçbir fikrim yok.Ücretleri nedir nerede satılıyor bilmiyorum.Sonuçsuz kalmayıp ince tüğler kalınlaşabilirse çok iyi olur benim için.

Yeni Üye
    Yer
    Istanbul
    Alıntı sapienss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler hocam @Miracle hocamıza sordum bakalım ne durumdayız yardımıyla biraz düzelme umuyorum

Hocam yaptığınız iş stresli bir iş mi?

Yeni Üye
    Yer
    Istanbul
    Alıntı sactayfn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yaptığınız iş stresli bir iş mi?
    Yok hocam öyle pek stres yok.Zaten dökülme sırasında öğrenciydim 19-20 li yaşlarda gitti saçlar.Hala bir çözüm bulamadım bu saçlara.En kötü ihtimal saç protezi yapayım diyorum.