5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 22 yaşında alın açılması

Yeni Üye

22 yaşında alın açılması

Hepinize iyi günler arkadaşlar bu foruma açtığım 3.konu saçımda git gide ilerleyen sorunlar var 4 sene içinde alın çizgi yaklaşık 1.5 cm geriledi ve saçımda genel bir kalite kaybı oldu. Doktora gittiğimde kan değerimi ölçtürdü ve 3 ay hap kullandım değerlerim düzeldi ama saçım dökülmeye devam etti forumda yazdığımda saçımın sorunsuz olduğunu söylediniz ama ben farkındayım durumun ve bir çözüm bulamıyorum elimi attığımda sürekli saç geliyor duşta 5 6 yı geçmeyen dökülmeler 25 30 a çıktı resimleri ekliyorum ve önerilerini bekliyorum arkadaşlar

[url=https://hizliresim.com/162M6p][/

SaçımınDoktoru Üyesi
    Seti kullanabilirsin zamanla kapatir oralari sac kalitesi icinde bitkisel yaglar en iyi çözüm olur

Dostum hic zaman kaybetmeden tedaviye basla bence seti ve cell derdine derman olur diye dusunuyorum. Miracla hocayla iletisime gecebilirsin butcen el veriyorsa 2sini kullan yetmiyorsa sadece birisi de is gorur.

Yeni Üye
    Anladım tesekkurler peki tedavi kaç ay sürüyor

Ömür boyu Surekli bunlarla mi ugrascam diyebilirsin ama bir yerden sonra alisiyorsun rutin haline geliyor. Sitede bol bol okuma yapmani tavsiye ediyorum alakali alakasiz konulari bos zamanlarinda oku az cok kafanda sekillenir bir seyler.

Bu Konudaki Etiketler