9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 40 günlük tedavi sonuçlarım sizce gelişme var mi?

Yeni Üye

40 günlük tedavi sonuçlarım sizce gelişme var mi?

resimag.com/p1/aa0274c982.jpeg
    resimag.com/p1/abddb76cb9.jpeg
    resimag.com/p1/c522d62e8e.jpeg
    resimag.com/p1/3f1a5e80db.jpeg
    resimag.com/p1/c4c3779c81.jpeg
    Merhaba derttaşlarım protezi cıkardıktan sonra hiç saç kalmayan başıma miraclenin yardımıyla 40 gündür tedavi uyguluyorum sizce gelişme var mı tavsiyeleriniz nelerdir? Hergün akşam 2 ml cell her akşam biotin haftada 3 gün sadece akşamları minox 5 fıs ve proscarı 3 e bölüp alıyorum haftada 3 gün bugun tam 40 gün oldu allah hepimize saçlı günler nasip etsin inşallah

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlerleme bariz şekilde belli hocam 40 güne göre çok başarılı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Duana dua ile karşılık vereyim. Bol ve kalıcı saçlı ve ayrıca sağlıklı günler dilerim. İlerleme oldukça iyi.

Bence de sonuçlar güzel. Tebrik ederim. Yalnız proscarı neden bu şekilde aldığını merak ettim. Daha mı etkili oluyor sonuçları. Yan etkisi mi az oluyor yoksa?

Yeni Üye
    Hocam protezi neden bıraktınız acaba ?

ilerleme çok iyi
    ben hala olduğum yerde sayıyorum ,
    şu proscarı bende mi denesem ne yapsam

Tedavilerden bıkıp protez kullanmayı düşündüğüm şu günlerde tokat gibi bir konu olmuş

Yeni Üye
    Hayırlı geceler arkadaşlar sorulara cevap vereyim elimden geldiğince protezi bırakma sebebim bıktım artık bakımıydı parasıydı biri fark edecek mi korkusu ve sadece bakım için şehir değiştirmek her ay yordu eğer ankara ya da istanbulda yasasaydım belki devam ederdim protez son kozunuz olsun proscara gelince gün aşırı yarım alıyorum böyle yan etkiyi daha az hissediyorum ama bana göre bu 40 günlük sonuçta en önemli basarı dermaroller artı cell ikilisinin

Var var hocam olmaz olur mu