Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
42 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: devam etmeli miyim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Siz küçümseyin ısırganı bakalım..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Isırgan alıp kendime losyon hazırlicam inşallah elimdeki losyon bittikten sonra. Saçları fışkıranlar kervanına ben de katılıcam inşallah yakında. Tüylerim saça dönüşüyorlar ısırgana başladığımdan beri..

İçerden anti dht artı bu ısırgan saçları coşturur..
    Konu Ozgur85 tarafından (26.10.2014 Saat 06:10 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    arkadaşlar yıllar önce bir başka forumda paylaştığım pdf formatlı tedavi sürecini paylaşıyorum. 4.2 mb boyutunda. virüssüz temiz. dileyen indirebilir.

https://yadi.sk/i/dMnvwivVcHtiW

bu paylaşım ilk tedavime aittir ve başlangıç sürecini kapsamaktadır. son fotoğrafı müteakip askere gittiğimden süreci fotoğraflayamadım. ancak asker dönüşüne ait bir fotoğraf yüklüyorum...

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  S7300865.jpg
Görüntüleme: 120
Büyüklüğü:  203.2 KB (Kilobyte)
ID:	922

gelişme daha da devam etti ve resmen ön çizgi tekrar oluştu. bunları niye paylaştığımı merak etmiş olabilirsiniz. biliyoruz ki bu da bir çeşit bilgidir. hiç değilse giden ön saç çizgisinin tekrar yerine gelebileceğinin ve vellus saçların terminale dönüşebileceğinin bilgisi. 2. tedavime ait fotoğrafları da paylaşacağım...
    Konu yunusso tarafından (26.10.2014 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isırgan alıp kendime losyon hazırlicam inşallah elimdeki losyon bittikten sonra. Saçları fışkıranlar kervanına ben de katılıcam inşallah yakında. Tüylerim saça dönüşüyorlar ısırgana başladığımdan beri..

İçerden anti dht artı bu ısırgan saçları coşturur..
    kardeş madem bu kadar güveniosun ısırgana sen neden bugüne kadar başlamadın ısırgan losyona ? bizle dalga geçiyosun bence her yerde ısırgan yazıyosun.kendin inanıyomusun acaba buna ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstad takip ediyorum tedavini bence hiçbir zaman bu bitkilerin saça olan faydalarını küçümsememek lazım,uygun ve dozajlarla formulize edildikten sonra,çünkü bu bitkilerin şöhretleri binlerce yıllık deneyimlerin sonucunda oluşuyor,30 yıllık minox ya da finas a güveniyoruz da bu bitkilere neden güvenmeyeceğiz.
    Şimdi kendime bir zaman biçtim eğer bu süre içinde sonuç alamazsam,ya da istediğim sonucu alamazsam aklımda iki ürün var biri sizin bu ısırgan losyonu+fabao 101 vurucu güç.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstad takip ediyorum tedavini bence hiçbir zaman bu bitkilerin saça olan faydalarını küçümsememek lazım,uygun oran ve dozajlarda formulize edildikten sonra,çünkü bu bitkilerin şöhretleri binlerce yıllık deneyimlerin sonucunda oluşuyor,30 yıllık minox ya da finas a güveniyoruz da bu bitkilere neden güvenmeyeceğiz.
    Şimdi kendime bir zaman biçtim eğer bu süre içinde sonuç alamazsam,ya da istediğim sonucu alamazsam aklımda iki ürün var: ısırgan losyonu+fabao 101 vurucu güç.
    Konu Kazakcemil tarafından (26.10.2014 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mehmet8701 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş madem bu kadar güveniosun ısırgana sen neden bugüne kadar başlamadın ısırgan losyona ? bizle dalga geçiyosun bence her yerde ısırgan yazıyosun.kendin inanıyomusun acaba buna ?
    Yok canım, kullanıyorum. Yukarda yazdım ya, ısırgana başladığımdan beri tüylerim uzamaya başladılar Allah'a şükür.

"Çok" Memnun kalan, saçım fışkırdı diyen erkekler var. Ben gayet ümitliyim. Saç köklerimde çok sağlamlık hissediyorum ayrıca. Tresan ısırganlı şampuan da kullanıyorum. Yakında pazardan ısırgan alıp özel losyon da yapıcam inşallah
    Konu Ozgur85 tarafından (26.10.2014 Saat 13:24 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad takip ediyorum tedavini bence hiçbir zaman bu bitkilerin saça olan faydalarını küçümsememek lazım,uygun oran ve dozajlarda formulize edildikten sonra,çünkü bu bitkilerin şöhretleri binlerce yıllık deneyimlerin sonucunda oluşuyor,30 yıllık minox ya da finas a güveniyoruz da bu bitkilere neden güvenmeyeceğiz.
    Şimdi kendime bir zaman biçtim eğer bu süre içinde sonuç alamazsam,ya da istediğim sonucu alamazsam aklımda iki ürün var: ısırgan losyonu+fabao 101 vurucu güç.
    Evet, gayet mantıklı! Fabao 101 hakkında da olumlu yorumlar okudum. İkisi birlikte daha mükemmel sonuç olabilir.

bitki dermanın ısırgan losyonunu kullanıodunuz suyla seyreltip değil mi insanın derisini soyuyor o suyla seyreltince deri soyulması yaşadınız mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bitki dermanın ısırgan losyonunu kullanıodunuz suyla seyreltip değil mi insanın derisini soyuyor o suyla seyreltince deri soyulması yaşadınız mı?
    Evet, seyrelttim. Hiç yanma, kızarıklık olmuyor. İlk sürdüğümde saç derisinin bazı yerlerinde çok hafif geçici bir ağrı ve hafif bir ısınma oluyor o kadar.

50-60 ml lik losyona 38ml kadar alkol, 54 ml kadar su (yarısı saf) kattım. Elseve sprey kutusuna koydum. 150 ml oldu. Günde 10 fıs yapıyorum.

Bu salı inşallah pazardan taze ısırgan alıp bir de kendime özel losyon yapıcam. Oranlara özen göstericem, bakalım nasıl olacak. Onu da kullanıp tecrübe edinicem inşallah
    Konu Ozgur85 tarafından (26.10.2014 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon