Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Saç derisi inflamasyon, fronkül ve karbonkül tanısı hk.

Yeni Üye
    Alerjik gibi geldi bana hafta hafta ayirip gözlemleyip deneyebilirsin hangi etkenin buna sebep olduğunu

Bu tür yaralama sonrası inflamasyonların zararı yoktur yeterki ağır bir enfeksiyon etkeni kapılmış olmasın, bu zaten herhangi bir batma çiziktede vardır bu sebeple yüksek kaliteli dezenfektan ile uygulama sonrası uygulama yapmayı ihmal etmeyiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür yaralama sonrası inflamasyonların zararı yoktur yeterki ağır bir enfeksiyon etkeni kapılmış olmasın, bu zaten herhangi bir batma çiziktede vardır bu sebeple yüksek kaliteli dezenfektan ile uygulama sonrası uygulama yapmayı ihmal etmeyiniz.
    Hocam merhaba, cevabınızı tam anlayamadım kusuruma bakmayın. Bu inflamasyona sebep olduktan sonra hiç dermaroller kullanmadım. Hala daha düzelip tekrar nüksediyor olmasını anlayamadım esas. Tavsiyenizi etkenlere ve doktorun yazdığı toniik ve ilaca devam etmemde sorun olmadığı şeklinde mi anlamalıyım?

SaçımınDoktoru Üyesi
    bendede 1-5 tane flean pötürcük var bunların üzeirne dermaroller vurmak sorun olur mu ?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam benimde sebo bazen kaşıntı yapıyor. Kaşıdıktan sonra bu pötürcüklere rastlıyorum bende. Yara oluyor kabuk oluyor ama zor geçiyor. Nizoral krem vb sürmemin faydası olur mu?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12