5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Saç ekimi sonrası ben ne kullanmalıyım

Saç ekimi sonrası ben ne kullanmalıyım

Merhaba

Yaklaşık 1.5 sene önce saç ekimi yaptırdım yalnız benim donör bölgem zayıftı genel olarak ince telli saçlarım var.
    Şimdi ekilen saçlarım çok zayıf ekim öncesi proskar ve minoxil kullanmıştım ve saçım nerdeyse kapanmıştı tabi bırakınca eskiden daha kötü oldu.

Merak ettiğim ekilen saçlara tekrar proskar ve minox kullansam saç telim kalınlaşırmı bırakınca tekrar ekilen saçda dökülürmü

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok önemli ve güzel bir soru ama maalesef bunun cevabını ekim yapan kişilerde bilmiyordur. Keşke minoxili hiç bırakmasaydın.

En iyisi deneyip görmek.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Ekim sonrası minoxidil kullanmayın özellikle ppg içerikli piyasa minoxidilinden özellikle uzak durun ekim sonrası setipiprant kafein ve prostaglandin en iyi kayıpsız sağlıklı çıkış için mükemmel etkenlerdir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekim sonrası minoxidil kullanmayın özellikle ppg içerikli piyasa minoxidilinden özellikle uzak durun ekim sonrası setipiprant kafein ve prostaglandin en iyi kayıpsız sağlıklı çıkış için mükemmel etkenlerdir.
    Progtaglandin okuduğuma göre, kanamalarda, kan damarı kaslarının kasılmasına böylelikle kan akışının azalmasına neden oluyor deniyor.
    Bu durum negatif etkiye neden olmaz mı?

Hocam benim elimim 1.5 sene oldu bu saatten sonra dediklerinizi uygulasam olurmu

Asıl merakım minox ve proscar kullansam ki minox kullanma demişsiniz ekilen saç tekrar döngüye girip dökülür mü