Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Min-Dut Losyon Yapimi.. YARDIM EDER MISINIZ?

Yeni Üye Berk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Min-Dut Losyon Yapimi.. YARDIM EDER MISINIZ?

Arkadarlar yarim şişe (30ml) minoxil içine normalde 5 kapsul Avodart atmam lazim.Ama ben yanetkiden cekindigimden 1 kapsul atarak kullanmak istiyorum.Bunu da gunde 1 kez kullanicam.Bu şekilse bir fayda veya yanetki gorur muyum??

Sadece minoxilden fayda görürsün bir tane avodart ne yan etki yapar nede fayda saglar

Ister 10 ister 1 tane at yan etki her turlu yapiyor ben miraclenin icine 10 tane attim minoxilde doktum gliserinde koydum corba gibi oldu
    Propecia&minoxil
    Solgar vm 2000&xpecia
    Nizoral ve sebamed icine diane35
    Bin bir cesit bitkisel yag karisimi.
    Bebek asprini&ferro sanol

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Topikal kullanımda yan etki meselesi tartışma konusu. Çünkü bünyeye göre yan etkiler değişiyor. Ben 10 tane atıyorum (sıkıyorum) ve son derece memnunum. Bana kalırsa en etkili tedavi bence bu. Ama 1 adet çok fark yaratmayabilir. 5 adetle kullanmaya başlayın...

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 kapsul ne ise yarayacak dostum yan etkiden bu kadar pkorkiyosan zaten yan etki olmasada ya etki gorursun psikolojik olarak o yuzden sen hic atma icine
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yarar görürsün kısmında yorum yapamam ama 1 adet avodartın yan etki göstermeyeceğini söyleyen arkadaşlar neye göre söylüyor. Bu losyonu günlük 1 ml kullandığnı varsayalım yani günlük 0,016 mg avodartı vücudla etkileşime sokacaksınız demek. 0,01 mg avodartın serumdaki dht oranını %20 oranında azalttığını biliyormusunuz.

Alıntı vest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece minoxilden fayda görürsün bir tane avodart ne yan etki yapar nede fayda saglar
    Alıntı kelll123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ister 10 ister 1 tane at yan etki her turlu yapiyor ben miraclenin icine 10 tane attim minoxilde doktum gliserinde koydum corba gibi oldu
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal kullanımda yan etki meselesi tartışma konusu. Çünkü bünyeye göre yan etkiler değişiyor. Ben 10 tane atıyorum (sıkıyorum) ve son derece memnunum. Bana kalırsa en etkili tedavi bence bu. Ama 1 adet çok fark yaratmayabilir. 5 adetle kullanmaya başlayın...
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 kapsul ne ise yarayacak dostum yan etkiden bu kadar pkorkiyosan zaten yan etki olmasada ya etki gorursun psikolojik olarak o yuzden sen hic atma icine
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Dutasteride-Suppression-of-DHT-Chart.gif
Görüntüleme: 157
Büyüklüğü:  24.5 KB (Kilobyte)
ID:	4515

Haklisiniz ben de 1 kapsulden fazla bisey beklemiyorum aslinda.Amacim %30-40 civari dht engellemek.Ama biraz arastirdim 0.5mg oral dusterid %90; 0.05mg ise %50 dht blokluyor.Minoxin damar acici ozelligi ile birlesince kana karişim miktari artmaz mi sizce? Bu sebeple 1 kapsul olarak dusundum cunku kana ne kadar karişir bilemiyorum.

Ne kadar suredir kullaniyorsunuz? Herhangi bir yanetki hissettiniz mi?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimse topikalde yan etki yok diyemez. 2 yıldır 10 tane atarak kullanıyorum göğüslerde bariz yağlanma oldu. Spor salonuna gidip durumu dengelemeye çalışıyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Bu konuda en iyisi denemektir. 5 tane at 1 hafta dene yan etki görürsen 1 tane atarsın yine yan etki görürsen bırak. Genel anlamda 1 Haftada yan etkiler kendini göstermeye başlar diye düşünüyorum. Yan etki olmazsa devam et.

Sayfa 1/2 12 SonSon