Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Min-Dut Losyon Yapimi.. YARDIM EDER MISINIZ?

Yeni Üye Berk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmet29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda en iyisi denemektir. 5 tane at 1 hafta dene yan etki görürsen 1 tane atarsın yine yan etki görürsen bırak. Genel anlamda 1 Haftada yan etkiler kendini göstermeye başlar diye düşünüyorum. Yan etki olmazsa devam et.
    En mantiklisi bu galiba.Deneyip görelim bakalim ne olacak? Herkesin bunyesi farkli sonuçta.Riske girmeden de birşey olmuyor.Olan saçlara oluyor.
    Saç dökülmem androgen"etik" ama bu durum hiç "etik" değil!

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal kullanımda yan etki meselesi tartışma konusu. Çünkü bünyeye göre yan etkiler değişiyor. Ben 10 tane atıyorum (sıkıyorum) ve son derece memnunum. Bana kalırsa en etkili tedavi bence bu. Ama 1 adet çok fark yaratmayabilir. 5 adetle kullanmaya başlayın...
    Losyonu her kullanimdan önce çalkalamak gerekiyor mu acaba? Dibe cokme sorunu var mi?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Kullanmadan önce birkaç kez çalkalıyorum. Yeterli oluyordur herhalde, o kadar detaya takılmamak lazım. Sonuçta Miracle Losyon gibi tortulu bir losyon da değil. Ama kapsüllerin içini sıkarken mümkünse banyoda dikkatlice çalışın etrafa bulaştırmayın. Ortalığı iyi temizleyin...

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanmadan önce birkaç kez çalkalıyorum. Yeterli oluyordur herhalde, o kadar detaya takılmamak lazım. Sonuçta Miracle Losyon gibi tortulu bir losyon da değil. Ama kapsüllerin içini sıkarken mümkünse banyoda dikkatlice çalışın etrafa bulaştırmayın. Ortalığı iyi temizleyin...
    Sağ olun tavsiyenize uyacagim.Yardimci olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12