3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: NGF-574H Bir Kore Mucizesi mi?

NGF-574H Bir Kore Mucizesi mi?

Medipost kök hücre tedavisi üzerinde çalışan Kore menşeli bir biyoteknoloji şirketi. Kısaca şirket saç dökülmesini laboratuvarda simule ediyor ve bunun sonucu bireyin saç dökülmesine tepki olarak ortaya çıkan protein ve enzimleri taklit eden bir kök hücre ilacı yapıyor. Firma kök hücreleri ise göbek kordonundan alıyor.

Klinik sonuçlarda 16 haftada, 48 hafta yüzde ikilik minoxilden yaklaşık yüzde 6 daha fazla saç üretimi sağlıyor.

Yine ilacın 2019' ilk çeyreğinde Kore'de satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak: Follicethougt

Araştırma: http://www.folliclethought.com/wp-co...t_Medipost.pdf

İlacın öncesi ve sonrası fotoğraflarında kadınların olması ve yüzde ikilik minoxil ile kıyaslanması bana pek güven vermedi. Genel bilgi olarak bu başlığı açtım. Bir mucize olduğunu da düşünmüyorum. Gerçek mucizenin Breezula olacağını düşünüyorum.

Breezula nedir ilk defa duydum

Yeni Üye
    Kore'de güzellik, yakışıklılık, cilt bakımı, gençlik, gür saçlar vb insanı stresten kanser edecek kadar çok önemli, ingilizce forumda bir yazarın çirkin olanları bazen işe bile almıyorlar dediğini okumuştum ne denli doğru bilemem Ama tabi net bir çözüm olmasa bile bir alternatif üretilebilirse şaşırmam sonuçta dediğim gibi Kore de bu güzellik algısı çok önemli ve yeterli teknolojileri de var. Bu arada bende Tsuji'den çok umutluyum.