Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Proscar ile Propecia Arasındaki İlginç Fark!

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısa bi cevapla konuyu kapatıyorum. ARKADAŞLAR HAP ÜRETİMİNDE ÖNCE HOMOJEN DAĞILMJŞ VAZİYETTE VE TOZ FORMUNDADIR, yani herbiri için etken madde ayırmazlar, yardımcı ve etken maddeler yekün olarak harmanlanır, yani propecia nın da proscarında her bir zerresinde harman %de si kadar etken mevcuttur
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı almeida9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yan etkinin ne zaman geleceğini bilemezsinki 0.25 de hiç birşey yokken 0.50 de karşına çıkabilir. 0.25lede başladan bu ihtimalin olduğunu bilmelisin. Kullanmak sana kalmış önerilebilcek bir ilaç değil zaten anca psikolojik olarak bu ilaca çok takılanların bir çok makalede daha hızlı yan etki gördüğüni idda ettiklerini okumuştum. Bunuda düşünerek karar verirsen senin icin daha iyi olur dostum
    0.25' de de yan etki görülebilir ama bu yanetkiden kurtulman daha kolay olur. Birden 1mg ile başlamak intihar etmekten bir farkı olmaz. Bu yüzden vücudun propecia'ya karşı nasıl bir reaksiyon göstereceğini görmek adına 0.25 ile başlamak mantıklı olabilir. Ben bu zamana kadar saç için sadece PanPlus hap kullandım başka bir şey de kullanmam sadece merak ediyorum. Bir de bu hapı kullananlar bence sporu haftada 5 defa yapmaları gerekiyor hem bu yanetki pskolojisinden kurtulmak için hemde fiziksel güç için şart. Tabi yanında 2.5 litre suyu da ihmal etmemek gerek karaciğerdeki yağlanmaya karşı. Bunu hayatının sonuna kadar yapabilir misin asıl soru bu bence

Sayfa 2/2 İlkİlk 12