10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Egzema hayatımı bitirdi yaş 19

Yeni Üye

Egzema hayatımı bitirdi yaş 19

Merhaba 2 sene oldu bu hastalıktan çekiyorum kafamda saç kalmadı aşırı döküyor kabukları bazen kaldırıldığımda kabuga yapışmış 3-4 gel ince tel çıkıyor sanki saç çıkmaya çalışıyor da kabuktan beslenemiyor çıkamıyor gibi nolur artık yardım edin stresten insan içine çıkamıyorum

Yeni Üye
    https://hizliresim.com/VDZ3Ay

2.
    https://hizliresim.com/AzoyEz

3. https://hizliresim.com/DDLyEZ
    Belirtmek istediğim bişey saçımın şekli hiç değişmedi ön çizgi falan sabit ama genel olarak seyreldi

Yeni Üye
    başına gelip atlatan veya yardımcı olacak varmı gördüğünüz gibi kırmızı lekeler var

Yeni Üye
    Kafamda saç kalmadı ne kardeşim benim hala gayet saçın var ve sağlıklı duruyor bu kadar yorma kendini canını. Benim tanıdığım ve saçında egzema olan arkadaşlarım daha kısa kullanıyorlar saçı deri temizliği daha kolay olur.. fikir olsun diye söylemek istedim

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Cildiye git ne diyorsa yap. Saçlarını kazıtman gerekecek. Ben Prednol-a kremi ile bastırıyordum, Minoxidil bana da egzama yapıyor, bıraktım geçti.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim ev arkadaşımda aynı hastalıktan çekiyor haftada 2 kere zetion şampuan kullanıyor ancak çözüm değil malesef...

Yeni Üye
    Ailemde saçı dökülen yok böyle olunca moral bozucu oluyor . Ekmeği şekeri kestim yok bı etkisi olmuyor losyon kullanıyorum . Betasalic losyon ve psorcutan etki etmiyor . Yok mu bunun bir yolu bide egzamaya dökülen saçlar geri gelir mi ?

Yeni Üye
    Yaşım 17 kaç senedir egzemam var ön çizgide kabuk kabuk belli oluyor saçım çok zayıfladı genel olarak kabukları tırnaklayıp çekmeye çalışırken dolu saç geliyor normal mi egzemada? bir de bu seyrelme zayıflama egzema geçince düzelir mi

Yeni Üye
    aynı dertten muzdaripim kabuk çektiğim an birsürü saç geliyor ve saçımda genel seyrelme mevcut . Vichy ketorol gibi şampuanların daha çok döktüğünü düşünüyorum . sonumuz hayrolsun dostum genç yaşta cidden zor odağımı kaybettim resmen aklım sadece kafamda

Yeni Üye
    Alıntı korumaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşım 17 kaç senedir egzemam var ön çizgide kabuk kabuk belli oluyor saçım çok zayıfladı genel olarak kabukları tırnaklayıp çekmeye çalışırken dolu saç geliyor normal mi egzemada? bir de bu seyrelme zayıflama egzema geçince düzelir mi
    Bende 19 yaşındayım bende ayni dertten muzdaribim saçımın dibini kaplamış sac onun üstünde onları siyirinca elim yaglaniyor 5-6 er onun üstünde gidiyor seyrekleşti uzun süredir abilerimin grupta paylaştığı bilgileri arıyorum kel kalacaz gibi Allah yardım etsin hepimize

Bu Konudaki Etiketler