4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Şampuan önerisi lazım

Yeni Üye

Şampuan önerisi lazım

Şuan davines energizıng kullanıyorum güzel memnunum ama içeriğinde sls ve sles var mı yok mu anlamadım sanırım yok aydınlatırsanız sevinirim

Davinesin bitmesine az kaldı bundan daha iyi neler var diye sorayım dedim aradığım özellikler saç derisini minox artıklarından güzelce temizlemesi saç dökülmesini engelliyici olması ve sls ve sles olmaması içeriğinin zengin olması yardımcı olursanız sevinirim

İntense Keratin Organik Şampuan

- Saf keratin içeren şampuanımız at Kuyruğu bitki özlerinden hazırlanmıştır.
    - İçerisinde bulunan K, Flavanoid ve Slicalar Saç foliküllerinin ve saç derisini beslemeye ve nem dengesini sağlamaya yardımcıdır.
    - Sıkça dökülen ve yavaş uzayan saçlarda etkisini gözle görülür derecede gösterir.
    -*Formaldehit*gibi*kimyasal*veya herhangi bir*sentetik katkı*maddesi içermez.
    -*Bay*ve*Bayanlarda*ayrıca*hamilelikte*veya*çocukla rda*gönül rahatlığıyla kullanabilir hiçbir sakıncası yoktur.
    - Saç diplerini tetikleyerek gözenek altında kalan saçları tetikler yeniden çıkmasına yardımcı olur.
    - Cansız kuru ve mat saçlarda yumuşama parlaklık ve nem dengesi sağlar.

İntense Keratin Organik Şampuan Özellikleri:
    - Organik içerikli İntense Keratinli Şampuan, Lipozom teknolojisi ile üretilmiştir. Zenginleştirilmiş içeriğinde birçok saf ve doğal esansiyel yağlar mevcuttur.
    Organik içerikli olup, onarıcı ve besleyici özelliklere sahiptir.
    - İntense Keratinli Şampuan kadınlar ve erkekler için sık ve günlük kullanıma uygundur. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde saç diplerindeki yağ oranını dengeler.
    - İçeriğindeki bitkisel yağların eşsiz antioksidan özelliği tam bir hücre dostudur.
    - Bu özelliği sayesinde dökülmeyi en aza indirir ve saç köklerinde*yaşlanma karşıtı*etki gösterir.
    - Saçları nemlendirerek saça ve saç derisine estetik kazandırır.

- Ayrıca içeriğinde bulunan*doğal yağlar*sayesinde saçı nemlendirir ve dış etkenlerden korur.
    - Saç diplerinde oluşan*kuruluk, kaşıntı, sivilce ve kepeklenme*gibi sorunları düzenli kullanımda azalarak en alt seviyeye indirir.
    - Lipozom teknolojisi sayesinde formülünde bulunan faydalı doğal yağları derinin alt tabakalarına kadar ulaşır.
    - Yavaş uzama ve Dökülme sorunlarında*İntense Keratinli Gözenek Açıcı Serum*ve*İntense Keratinli Dip Bakım Yağı*ile beraber kullanıldığında etkisini %90 arttırır.
    - Kırık ve yıpranan saç onarımında*İntense Saf Keratin Serum*ile beraber kullanıldığında etkisini 10 kat arttırır.
    - DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, GMO, Petrokimya, Paraben, Silikon, Üre ve Tuz İçermeyen Formülasyon kullanılarak üretilmiştir.

İntense Keratin Organik Şampuan Kullanımı:
    Saçlarınızı yıkamadan önce saçlarınıza masaj yaparak kan dolaşımınızı hızlandırmak saçlarınızın ihtiyacı olan doğal aktiflerin daha hızlı etki etmesini sağlayacaktır. Saçlarınızı ılık veya sıcağa yakın su ile tercihen birkaç defa Organik Keratin Şampuan ile yıkayınız.
    Fön makinesi kullanmadan havlu ile saçınızda kalan fazla suyu almanızı öneririz.
    Eğer şiddetli dökülme yaşıyorsanız saçlarınızı havlu ile kuruttuktan sonra saçlarınıza*İntense Keratinli Gözenek Açıcı Serum uygulamanız saçlarınız için çok iyi olacaktır.
    Devamında ise saç diplerinizi beslemek ve saçlarınızı hızlı uzatarak bakımını sağlamak için Keratinli Gözenek Açıcı uyguladıktan 15-20 dakika sonra saçlarınızı yıkamadan*İntense Keratinli Dip Bakım Yağı*kullanarak tercihen 4 ila 8 saat arası saçlarınızda bekletmenizi tavsiye ediyoruz.

İçeriği:*Hydrolyzed Keratin, Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium Lauryl Sulfate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**, Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid**, Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**

Ürün Sayfası: https://www.keratineczanesi.com/Keratin-sampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    bebek şampuanı dışında kullanmayınız, emilimleri azdır, sürece ve dökülmeye hiçbir faydası yoktur, medikal şampuan olarak da nizoral kullanın,
    sabun scalp ph ını değiştirebilir, ben bir süredir keçi sütlü mümkün olduğunca doğal olan bir sabun kullanıyorum, memnunum şu anlık, ama kontrollü olarak kullanabilirsiniz, etkenler dışında sabun şampuan temizleme amaçlıdır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bebek şampuanı dışında kullanmayınız, emilimleri azdır, sürece ve dökülmeye hiçbir faydası yoktur, medikal şampuan olarak da nizoral kullanın,
    sabun scalp ph ını değiştirebilir, ben bir süredir keçi sütlü mümkün olduğunca doğal olan bir sabun kullanıyorum, memnunum şu anlık, ama kontrollü olarak kullanabilirsiniz, etkenler dışında sabun şampuan temizleme amaçlıdır.
    Bebek şampuanlarındada en az kimyasal olan iki marka var araştırdığıma göre ama bunalrda peg varmış buda bir çeşit kimyasal deniliyor ne kadar doğru bilmiyorum.