Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Justin Bieber Kelliğe Doğru Gidiyor! [Kanıtlı Fotoğraflar]

SaçımınDoktoru Üyesi

Exclamation Justin Bieber Kelliğe Doğru Gidiyor! [Kanıtlı Fotoğraflar]

Merhaba arkadaşlar

Hairlosstalk sitesinde konuşulan bir konuyu buraya taşımak istiyorum. Tabi kii 20 yaşından sonra ergenlik çağını bitmesiyle
    hormonlar genetik faktörleri ön plana çıkartır. Saç,yüz şekli, boy gibi.
    İnstagram da 102 milyon takipçisi olan Kadanalı popçu Justin Bieber'ın sürekli saç imajını değiştirmesi
    ve 2 gün önce saçlarını 3 numaraya kestirerek imajını değiştirmesi, artık Wax,Saç spreyi gibi şekillendirici ürünler kullanmaması
    ve dışarı çıktığında şapka takmayı hayatının bir parçası haline getirmesi bazı soruları da beraberinde getirdi.

Saç dökülmesini hayranlarından saklayarak kamufle etmeye çalışması acaba 2 yıldır saç dökülmesi yönelik bir tedavi mi görüyor.
    soruları sorulmaya başladı.

Gelin buna ilk başta ailesini ele alarak başlayalım

Gördüğünüz üzere ailesindeki herkes kel ve şapkayla kamufle etmek onlarında bir parçası haline gelmiş.
    (Babası ve Dedesi kel)

Şimdi kronolojik sırayla Justin Bieber'ın saç çizgisi ve tarzından yola çıkarak genetik yatkılığı var mı diye bakalım.

İlk fotoğrafta yaşı 23 olan genç sanatçının, ikinci fotoğraftaki (17) halinden baya uzak saç incelmesi ve ton farkı da göze çarpıyor.

Yaş 19

Lütfen saç çizgisi ve kalitesine sadece odaklanalım

Yaş 20

Saç dökülmesini kendisi de farkediyor ve imaj değişikliğine gidiyor
    şimdi fotoğraflara iyi bakın, saç çizgisinde bir değişim var?

Yaş 21

Saç incelmeye başladı.

Yaş 23

Eskiden çok fazla fön ve saç şekilendirici ürünler kullanan Justin artık doğal bir imaja bürünüyor
    Makyaj yapmayı da bırakıyor. Alnındaki sivilcelenme ve saç dökülme döngüsü başlıyor.
    2 yıldır Justin'in bunalıma girdiği ve şarkılarına ara verip evliliği düşündüğünü söylemiş
    Saç çizgisini kapatmaya çalışırken.

Saç yoğunluğu fazla olması gözleri yanıltsa da eski halinden baya uzak olduğunu düşünen ve konuşan insanlar var.
    Justin bile saç dökülmesinin önüne geçemiyorsa umutlar birden bitiyor.
    Bazı iddaalara göre Justin, 1 yıl Finasterid ilac kullandığı ve spor, düzenli beslenmeyle tekrar eski haline geldiğini gösteren bir fotoğraf var

Geçen yaz mevsimi
    Finasterid mi kullanıyor teorileri başlandığı yıllar, saçlarında tekrar bir canlanma var.

Saç dökülmesine önlem alamayan genç sanatçıa artık imajını değiştiriyor.
    2 Gün önce instagram story'sine bir fotoğraf ekleyerek hayranlarına yeni imajını gösteriyor

Son hali.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Yabancı kanallar da justin bieberin saç dökülmesinin farkında olup bir haber başlığı yapmışlar

(Bieber Kel mi?)

Kardeş gerçekten bu kadar umurunda mı? İlk kez bu forumda böyle bir başlık görüyorum. Neyse psikolojik açıdan seni rahatlatıyorsa problem yok.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umutsuzluğa gerek yok bu adamlar bile hala finasterid kullandığı halde bizler bu kadar mükemmel etkenlere kolayca ulaşabiliyoruz ayrıca kendimiz yapabiliyoruz bu forum olmasaydı eminim ki finas minoxa kalacaktık birçoğumuz, miracle losyonla yeni bir çağ açıldı insanların birçoğu çok iyi sonuçlar aldı şuan yan etkisiz daha güçlü tedavilerle daha iyi sonuçlar alabiliyoruz gelecekte çok daha iyilerinin çıkacağından eminim.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ahmet29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş gerçekten bu kadar umurunda mı? İlk kez bu forumda böyle bir başlık görüyorum. Neyse psikolojik açıdan seni rahatlatıyorsa problem yok.
    Sadece bu forum degil farkli yabanci forumlarda da konusulan bir konu ve dikkatimi cekti. Bende buraya tasidim. Bazen sac dokulmesiyle ilgili magazinsel konulara da yer ayirmak lazim. Surekli ahmetin saçı mehmetin saçını konusmak yerine, modern dunyad gunumuzun unlu ve hayran kitlesi fazla olan insanlara da yoneltmek lazim. Onlarin uyguladiklari tedavi yontemler veya arayislarina bakmak gerekiyor ve unutmayin sayin ahmet29 bu forumda 19-20-21 yasinda olan genc arkadaslarimizda var. Kizlar tarafindan seksuel bulunan bir erkegi onlarda elbet merak ediyor takip ediyorlardir

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Genetik dökülme %100 Vay be demek artık oda kervana katılacak Onun saçlarına bakarken kendimi hatırladım bir an... ama ben ondan daha iyiymişim.

Yeni Üye
    Ben mutlu oldum cidden hep mi saç dökülmesi kellik bizim gibi gariban adamlara denk gelir paramizda yok üstünü örtsün keyifle bu süreci izliycem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı emirt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben mutlu oldum cidden hep mi saç dökülmesi kellik bizim gibi gariban adamlara denk gelir paramizda yok üstünü örtsün keyifle bu süreci izliycem
    Ailesinde bu kadar kel olmasına rağmen saçları hala gür ama saç çizgisinin geriye gittiğini 24 yaşında görüyoruz. Kendine ne kadar iyi bakarsan bak, elbet saçların gidiyor be kral

Banned
    ya birader yaptırır en kralından protez saçı yıllarca stil saçlarla gezer.kimsede anlamaz.anlasa bile zenginin yaptıgı moda olur.cok takılmayın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cidden bu adamı kel göreceğini inanan var mı ? Eğer kel görürsek zaten kel kalmayi umursamiyordur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cidden bu adamı kel göreceğini inanan var mı ? Eğer kel görürsek zaten kel kalmayi umursamiyordur
    Kel göremeyeceğimize eminim çünkü babası kel olmasına rağmen 1 tane kel fotoğrafı yok sürekli şapka takıyor

Sayfa 1/3 123 SonSon