Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ikinci sefer geri dönüşüm

Ikinci sefer geri dönüşüm

2012 Senesinde saçlarım norwood 7 derecesin de bulunuyordu saçla ilgili konular hiç aklımda yokken tesadüf eseri internette bir forum sitesinde saç ektirenlerin paylaşımlarını gördüm paylaşılan sayfa toplamı 120 civarlarında bulunuyordu bir hafta içinde hepsini okudum başarılı paylaşımları görünce saç ektirmeye karar verdim ve ektirdim ekilen saçları forumlarda gördügüm yazılardan çinko biotin finansterid ve minox ile destekledim ve açıklagıma göre çok iyi sonuç aldım hatta forum sitelerinde paylaştıgımda gören kişiler çok iyi sonuçlar aldıgımı ve begendiklerini yazdılar 2016 senesinin başlarında saçlarımı dahada iyi hale getirmek için sıklaştırmak istedim ve saç simülasyonu yaptırmak için araştırmalar yaptım ve şadi filiz üstündağa saç simülasyonu yaptırdım ve sonuçta kafam rezil bir hale geldi insan içine çıkamaz hale geldim çok kötü bir görüntü oldu 15 sefer lazerle silme işlemine girdim her seansta kafamı resmen yakıyorlardı kafamda saçlar tek tük çıkmaya başlamıştı onlarda çok cansız duruyordu lazerdende tam istedigim sonucu alamayınca evde Tca asitle 20-25 kere farklı zamanlarda kafa derimi resmen soydum Tca uygulamadan sonra kafam yara bere içinde kalıyordu ve bu süreçte hep şapka takdım artık kel halime kendimi alıştırmıştım ve kalan saçlarrım tek tük ve cılız haldeydi benim için bir umut ışıgı görünmüyordu bu forum sitesinde birbuçuk sene önce son yazımda kafamdaki boyalar silinirse saçla ilgili daha güzel konularda buluşmak üzere diye bir yazı yazmıştım ama açıkcası umudum olmadıgı için forum sitesinde bir daha yazacagım ve paylaşım yapacagımı hiç sanmıyordum benim için hiç umut ışıgı yoktu 2018 agustos ayında kafamdaki boyalardan kurtulunca finans minox son 15 günde biotin ve dermorollere başladım ve yine çok iyi sonuçlar alıp allaha şükür bana göre ikinci kez geri dönüş yaptım eski ve yeni fotografları kısa süre içinde ekleyecegim

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Geçmiş olsun.

Yerinde olsam Finasterid yerine Min-Dut losyonu denerdim.

ilk resimler 2012 yılından saç ekimi öncesi[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG] ikinci resimler ekim ve ekimden sonra biotin çinko proscar ve minox kullanımı dahil

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.

Yerinde olsam Finasterid yerine Min-Dut losyonu denerdim.
    Daha önce 5-6 ay kadar min-Dut losyon denedim saçlarda bir ilerleme olmadı hatta bir ara oral finansı çıkarıp oral dutasterite döndüm bir fark yine göremeyince bıraktım

2016 nisan ayında şadi filiz üstündaga yaptırdıgım simülasyondan sonra kafamın simülasyonculara benzeyen hali [IMG] [/IMG]

lazerle istedigim sonucu alamayınca Tca uygulama sonrası kafamın hali

Agustos ayında boyalar silinince finans minoksidil ve son 15-20 gündür dermoroller ve biotin kullanm sonucu saçlarım son bir haftadır saçlarımı kısa kestirdim yakından görenler saçlarımın çektigim resimlerden daha sıkı oldugunu söylüyor saçlarımı kısa kestirdikden sonra kafamda yeni yeni saç çıkışlarını daha iyi gözlemledim

Abi neler yaşamışsın sen böyle ya. Allah yardımcın olsun. Umarım en kısa sürede hayal ettiğin saçlara ulaşırsın.

Alıntı f1r4th4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi neler yaşamışsın sen böyle ya. Allah yardımcın olsun. Umarım en kısa sürede hayal ettiğin saçlara ulaşırsın.
    Ailem hariç hiç kimse saç simülasyonu yüzünden başıma gelenleri bilmiyor bir şekilde 2.5 senedir durumu sakladım boya silinince şapkayı bırakıp tedaviye başladım şu anda saçlarımı küvvetlendirmek için başladıgım tedavi 3 ay olmasına göre iyi sonuç verdi çevremdekiler saçlarımın iyi durumda oldugunu söylüyor bana görede şu andaki durum bile bana göre yeterli ben saç ekdirdim ama açıklıgıma göre iyi sonuç almam tedavi uygulamam sonucunda oldu bugün bir arkadaş saçların çok iyi duruma gelmiş saçlarıın çok sık degildi o kadar saçı nereden aldılar dedi arkadaşın yandaki saçlarının kalınlıgı ve sıklıgı benden iyi olmasına ragmen doktor sana ekim olmaz demiş hatta çevremde başka ekim yaptıran ve saçlarının yogunlugu ve kalınlıgı benden daha iyi olan başka kişilerden da daha iyi sonuç aldım buda gösteriyorki ilaç tedavisi çok önemli

Yeni Üye
    Finansı nasıl kullandınız minoxu her gün mü kullandınız

finans 5 mg dörde böldüm hergün düzenli 1 tane kullandım 1.25 mg yapıyor minox sabah kalktıgımda ve akşam işten döndügümde düzenli olarak kullandım ben geçmişte minox rogain hem sıvı hem köpük olanınıda türk marka minox da kullandım deneyimlerimden gördügüm hepsi aynı minoxa çok para vermeye bence gerek yok iran minoxu kullanıyorum tanesi 20-22 liraya falan geliyor

Sayfa 1/2 12 SonSon