Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Ikinci sefer geri dönüşüm

Yeni Üye
    @Vest abi sabrın ve saçsız biri olmamak için verdiğin savaşta heryolu deneyip hala devam etmen her türlü övgüyü hak ediyor.. gerçekten neler yaşamassın ben resimleri görünce ürktüm kimbilir sen ne psikolojilerden geçmişsindir.. ne uyksuz gecelerin olmuştur.. şuan ki iyi durumun için sevindim çünkü kellik sorunun bu aşamada ortadan kalkmış denebilir, umarım daha da iyi olur saçların

Evet özellikle ilk zamanlar psikolojik olarak zor zamanlar geçirdim keşke bu hale düşmeyip hiç saçım olmasaydı diye kafasında hiç saçı olmayanlara bile özenerek bakıyordum silme işlemi için defalarca dünyanın en iyi lazerlerine gitmeme rağmen boyanın çıkmaması üzerine umutsuzluga kapıldıgım çok zamanlar oldu artık saç benim için ikinci plandaydı kafamdaki boya çıksın kel gezmeye razıydım lazer sonuç vermeyince bütün riskleri göze alarak asitle deriyi soyup boyadan kurtuldum geri kazandıgım saçlarda benim için sürpriz ve bonus oldu şu anda kafamda yara herhangi bir iz falan yok tabiki dışarıdan bakan kişilerin gözlemi daha önemli onların söyledigi şu anda bile saçlarımın iyi oldugunu söylüyorlar benim içinde şu anda sonuç tatmin edici

Merhaba geçmiş olsun öncelikle saç similasyonu bende düşünüyordum şuan vazgeçtim .
    Bende ekim yaptırdım ama saçlarım çok cansız ekilenler proscar minox kullansam ekilen saçlar döngüye girip dökülürmü acaba ekim öncesi kullanmıştım çok daha kötü oldu bırakınca şimdi korkuyorum ekilenlerde dökülür die

Alıntı senpaituyun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba geçmiş olsun öncelikle saç similasyonu bende düşünüyordum şuan vazgeçtim .
    Bende ekim yaptırdım ama saçlarım çok cansız ekilenler proscar minox kullansam ekilen saçlar döngüye girip dökülürmü acaba ekim öncesi kullanmıştım çok daha kötü oldu bırakınca şimdi korkuyorum ekilenlerde dökülür die
    Geçmiş olsun için teşekkürler Benim kendimde gözlemledigim minox ve proscarın döngüde döktügü saçlar kendisinin güçlendirdigi zayıf saçlar minox ve proscar ekilen saçları kalınlaştırıyor ama saçlar döngüden etkilenmiyor tabiki ekilen saçlarda dökülüyor ama bu tamamen saçın yaşam evreleri ile alakalı yani Anagen Katagen Telogen olayı

Son durum nedir ve Tca demişsiniz bu saç daki dövmeyi silmek için kullandığınız bir çeşit asit mi

Alıntı silvershadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son durum nedir ve Tca demişsiniz bu saç daki dövmeyi silmek için kullandığınız bir çeşit asit mi
    Evet Tca bir asit en son teknoloji lazerlere gitmeme ragmen yeterli sonuç alamayınca son care Tca düşündüm Allaha şükür başarılı sonuç aldım Tca da uzun ve zor bir süreç öyle süreyim hemen siliniyor gibi bir şey yok riskleri var yanlış uygulanırsa uyguladıgınız yeri yakıp iz bırakabilir son durumum artık eski halime döndüm yaşıma göre saçlarım normal hatta çevrem saçın vardı niye iki buçuk sene şapka taktın saçlarına zarar veriyordun modunda

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle. Ben de saç simülasyonu düşünüyorum sadece tepe bölgesine. Sonucu görünce kararsız kaldım vaz mı geçeyim ne dersiniz?

Alıntı loftyrant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle. Ben de saç simülasyonu düşünüyorum sadece tepe bölgesine. Sonucu görünce kararsız kaldım vaz mı geçeyim ne dersiniz?
    Arkadaşım ben başıma gelenleri anlattım son karar senin mutlaka simülasyon yaptıracagım diyorsan kesinlikle canlı örnek gör ben canlı örnek görmedim simülasyoncuların yayınladıkları resimlere baktıgımda yine hiç birini begenmiyorum belki bende bu işin içine girdigim için kolay anlıyorum örnek diye yayınladıkları resimlerde renk farklılıkları bariz belli oluyor saçın çok seyrek ise bence en iyisini yapsalar bile mutlaka belli olur benim gözlemledigim saçların koyu ve gür ise ve iyi bir simülasyoncuya gidersen şansın daha fazla olur karar senin ben bundan sonra simülasyoncuların yanına bile yaklaşmam şimdiki hayatımdan memnunum

Sayfa 2/2 İlkİlk 12