Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Seboreik + Bakim

SaçımınDoktoru Üyesi
    30 saniye de bilgi komasına girdim. Ne kadar faydalı bir site olduğunu şuan bir kez daha anladım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beslenme konusunda bir sikintim yok ustadim bende sebo cok yogun degil normalde krem sampaun tarzi bisey kullaniyorum vichy sadece 2 haftada 1 kez amacim sampuani teke dusurmek.
    Suçu sadece vichy yuklemekte yanlis olur her gün fon cektigim icin elektriklenme ister istemez oluyor. Mesela bioxin tarzi seyler iyi geliyor saca en azindan elektirigi kesiyor lakin bioxcin de sebonun 1 numarali ortagi direk kasindirma pul vs vs ortaya cikiyor.
    Hatta sunu diyebilirim bioxcin cilt problemi olmayan birinin sacini seboya ceviriyor.
    Seboyu biteren yada baskilayan sampuan krem otomatik olarak sac kalitesini dusuruyor.
    Kokten cozum suanlik 3 numara ama saclarima veda etmek istemiyorum.
    Surekli bitkisel yag kullaninca bu sorunu cozuyorum buyuk bi olcude ama oda biyere kadar zahmetli surceksin 2 saat beklicek o ara saci yikamak gerekecek kokusu vs vs.
    Diyeceğim su ki cok etkili bir sampuan lazim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim sizin de elinize sağlık paylaşımlarınızdan dolayı.
    Hangi marka bebek şampuanı alalım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür sorun yaşayalar öncelikle ekşi mayalı tam buğday ekmeğine geçip hazır paketli katkılı şekerli gıdaları bıraksınlar ev yapımı yoğurt ve diğer probiyotik tüm gıdalara eğilimi artırsınlar sabun kullanmasınlar ve kaliteli bebe şampuanı kullansınlar.
    Hangi bebe şampuanını önerirsiniz özel olarak yazarmısınız yada baş harfini yazsanız yeterli

Sayfa 2/2 İlkİlk 12