Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 7 Yıllık Finasterid Kullanımı ve İnanılmaz Saç Sonucu!

SaçımınDoktoru Üyesi

Exclamation 7 Yıllık Finasterid Kullanımı ve İnanılmaz Saç Sonucu!

Hairlosstalk sitesini takip edenlerin bilgisi eminim vardır. Bilmeyenler için bir umut yeşermesi ve tedavi rejimlerine devam etmesi için moral vermek adına bir görsel paylaşarak bir arkadaştan bahsedeceğim.

Kendisi 19 yaşından 26 yaşına kadar Finasteride kullanıcısı şikayeti anladığım kadarıyla inflamasyona bağlı bir saç dökülmesi ama genetik olduğunu da düşünüyor. Hem kaşıntı hemde bir dökülme var. İlk gördüğümde minyatürümsü bir saç teli bile yok iken nasıl olurda saçları 7 yılda çıkabilir diye düşündüm ama kendisinin alman olduğunu öğrenince normal dedim. Almanlar diğer ırklara göre kıyaslandığında çok disiplinli ve sabırlıdırlar. Başarısı hem sabır hemde istikrarlı bir tedavinin sonucu olarak görüyorum. İlk tedavisine 2008 yılında başlıyor. 0.25 mg ile başlayıp Revita şampuan ve dermoroller ekleyerek tedavisine başlıyor.
    Bu tedaviye 110 kg boy 1.85 iken başladığını ve zamanla spor ile hiç bir yan etki görmeden düzenli sağlıklı beslenerek kafasındaki kaşıntıdan kurtuluduğunu hissettiğini anlayıp doğru yolda olduğunu düşünerek devam ediyor. Bu konuyu açmamdaki neden aynı sorunu bende yaşıyorum
    Kaşıntı ve kızarıklığa bağlı bir dökülmem var. Bır cok sampuan kullanmam ragmen gecmedı.

(Yıl: 2008)

(YIL: 2009

)

(YIL: 2016)

6 YIL SONRA BUYUK DEGISIM!

ARTIK ÖZGÜVENİM YERİNE GELMİSTİ PROPECİA'YA HAYATIMI KURTARDI DIYEREK BU FOTOGRAFI EKLIYOR
    DUT ICINDE SOYLE BIR SEY SOYLUYOR YAKLASIK 2 AY KULLANDIM BU ZAMANA KADAR VE YAN ETKISINDEN BASKA BIR SEY GORMEYINCE
    BIRAKTIM TEKRAR PROPECİA KULLANMAYA BASLADIM.
    0.5 MG YI HIC ARTTIRMADIM 7-8 YIL BOYUNDA DEVAM ETTIM DIYOR.
    MINIOXIDIL ARASIRA KULLANMIS AMA ASLA MIN+DUT VEYA BIR LOSYON KULLANMADIM DIYOR.

TEDAVI REJIMI SU SEKILDE:

Propecia 0.25 from oct 2008
    Propecia 0.5+ Roagaine liquid x1 2009-2010
    Propeica 0.5 + Nizarol 2011-2013
    Propecia 0.5 + Revita 2013+ Rogaine x1 (liquid untill dec 2015)+ dermaroller
    Most hair grow I got after 2013 when I started with Rogaine liquid + Dermaroller (has definitely helped a lot) and Revita in May 2016. Not sure how much Revita has been helping, but its good shampoo, so I keep using it. Propecia was great in begning (2008), but it reached its full potential around beging of 2011.(Have tried Avodart for two months in 2011, but had side effects so I got back to propecia).
    In january 2016 I swiched to Rogaine Foam. So far, the results of foam have been disappointing, but can no longer use liquid due to irritation and dandruff.

YIL 2018 ARTIK VİDEO CEKIMLERINE BASLIYARAK INSANLARA HANGI YONTEMLE NASIL BASARILAR ELDE ETTİĞİNİ
    KANALLARINA VİDEOLAR EKLEYEREK ANLATIYOR BUYRUN EFENDİM

INANILMAZ BENCE SAC KOKLERI ÖLDÜ ARTIK SAC CIKMASI IMKANSIZ GEL SAC EKIMI YAPALIM DIYEN BINLERCE DOKTOR VE INSANLARA SU FOTOGRAFTAN SONRA INANMIIYORUM

HERSEY BIZIM ELIMIZDE YETER KI ISTEYELIM

TABIKII GENETIK YAPI VE VUCUDUN PROPECIA'YA VERDIGI, GOSTERDIGI REAKSIYON COK ONEMLI BİRAZ DA SANS.

AZİM, SABIR, BASARI VE MUTLULUK...

Basarı hıkayesının mimarı --> https://www.hairlosstalk.com/interac...nt-pics.44087/

Dileyen kullansın ancak sayısız kalıcı beyin fonksiyonlarında kayıp erken demans kalıcı cinsel sorunları göze alıp öyle kullanın, bir çok kullanıcının süper harika diyip sonra bu sounlar başa gelince bende yaşadım demeye utanarak ya da gurur yaparak yazmadığını ve yazamadığını da unutmayın bunları yıllarca binleri aşan insanla birebir bilgi alarak edindiğim gerçek tecrübemdir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insanlarda ne cesaret var hayret ettim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dileyen kullansın ancak sayısız kalıcı beyin fonksiyonlarında kayıp erken demans kalıcı cinsel sorunları göze alıp öyle kullanın, bir çok kullanıcının süper harika diyip sonra bu sounlar başa gelince bende yaşadım demeye utanarak ya da gurur yaparak yazmadığını ve yazamadığını da unutmayın bunları yıllarca binleri aşan insanla birebir bilgi alarak edindiğim gerçek tecrübemdir.
    Tabi kii bu tur riskler her zaman goz onunde bulundurulmali. Ben 21 yasindayim kucuklugumden beri aspirin bile kullanmaya karsi biri olarak sadece moral ve azimi desteklemek icin bu konuyu actim. Sitenin en yetkilisi ve bilgisi yuksek birine bir sorum var. Bu cocugun adi Alex, kendisiyle dun facebooktan konustum inflamasyonu icin Revita sampuanini ve dermoroller onerdi. Sac cikartsin diye bir bekletim yok, sadece sac derisini rahatlatip inflamasyonu azaltmasini istiyorum. Icerigi oldukca hosuma gitti ama icimde bir suphe var. Bu tarz urunler Folixir,Rephair sampuan saglik bakanligi tarafindan yasaklanmis. Revita icinde ayni durum gecerli mi? Ve orjinalini nerde bulabilirim guven problemim var. Cevaplarsan sevinirim. @Miracle

Alıntı Kaypea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi kii bu tur riskler her zaman goz onunde bulundurulmali. Ben 21 yasindayim kucuklugumden beri aspirin bile kullanmaya karsi biri olarak sadece moral ve azimi desteklemek icin bu konuyu actim. Sitenin en yetkilisi ve bilgisi yuksek birine bir sorum var. Bu cocugun adi Alex, kendisiyle dun facebooktan konustum inflamasyonu icin Revita sampuanini ve dermoroller onerdi. Sac cikartsin diye bir bekletim yok, sadece sac derisini rahatlatip inflamasyonu azaltmasini istiyorum. Icerigi oldukca hosuma gitti ama icimde bir suphe var. Bu tarz urunler Folixir,Rephair sampuan saglik bakanligi tarafindan yasaklanmis. Revita icinde ayni durum gecerli mi? Ve orjinalini nerde bulabilirim guven problemim var. Cevaplarsan sevinirim. @Miracle
    Şampuan konusunda obsesif olmayın kaliteli şampuanlar belli alın kullanın içinize sinmiyorsa bebe şampuanı kullanın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampuan konusunda obsesif olmayın kaliteli şampuanlar belli alın kullanın içinize sinmiyorsa bebe şampuanı kullanın.
    Kaliteli sampuanlardan kastiniz nedir? Mesela bir ornek veya tavsiye verebilir misiniz?

Ben de proscar 2012 ile 2016 arası günde 1.25 mg kullandım başka nedenlerden dolayı bıraktım ve üç ay önce yine başladım şu ana kadar bir yanetkisini hissetmedim yanetki görenler birazda psikolojik olarak etkilendigini hissedebilir diye düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı vest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de proscar 2012 ile 2016 arası günde 1.25 mg kullandım başka nedenlerden dolayı bıraktım ve üç ay önce yine başladım şu ana kadar bir yanetkisini hissetmedim yanetki görenler birazda psikolojik olarak etkilendigini hissedebilir diye düşünüyorum
    Ozel degilse neden biraktigini merak ediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    cok iyi sonuc almis gercekten dermaroller la beraber kullanmasi minoxu ise yaramis olabilir. yeni dokulmeye basladiginda minox ise yararken dokulme gecmisimuzun olan kisilerde sonuc alamiyor bu da inflamasyonla ilgili muhtemelen dermaroller ile bu sorunu cozmus. Losyon ulasmasi gereken bolgelere ulasmis. Propecia bazilarinda asiri yan etki yaparken bazisi yan etki nolmadigini belirtiyor. Bu da kisiye gore degiskenlik gosteriyor tabi. Yan etkiler gecici de olabilir kaliciida bunu kestirmek zor biraz ara kullananlar varsa bile ara verip normale donme asamasini takip etmeli yan etkinin ve ona gore kullanip kullanmayacagina karar vermeli. Gozu karartip herseyi denemeyin derim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Bırakma nedenim saçları sıklaştırmak için simülasyon yaptırmıştım çok kötü sonuç ortaya çıkınca sildirmek için lazere başladım 15 seans lazere girdim proscar kullanmamın bir yararı olmayacaktı lazer var olan saçlarıda yakıyordu aslında kafam silinsin kel gezmeye razıydım silinme işlemi bitince üç aydır proscar ve minoksidile tekrar başladım 10 gündür dermorollerde kullanıyorum şu anda hiç beklemedigim çok iyi sonuçlar aldım

Sayfa 1/3 123 SonSon