Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxidil ya da muadili oneri soru

Yeni Üye

Minoxidil ya da muadili oneri soru

selam minoxidil almak istiyorum %5 ama eczanelerde adet fiyatina 100 Tl deniyor daha uygun bir fiyata onerebileceginiz marka var mi internette arastirdigim bixinin forte 5 var ama forumda pek fazla olumlu bakilmamis etken maddesi ayni olsa bile.

Konu hakkinda oneri ve yardima ihtiyacim var butcem kisitli aylik 50 Tl yi gecmem zor ve etken madde olarak minoxidil kullanmam gerek

Yeni Üye
    Alıntı kayra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam minoxidil almak istiyorum %5 ama eczanelerde adet fiyatina 100 Tl deniyor daha uygun bir fiyata onerebileceginiz marka var mi internette arastirdigim bixinin forte 5 var ama forumda pek fazla olumlu bakilmamis etken maddesi ayni olsa bile.

Konu hakkinda oneri ve yardima ihtiyacim var butcem kisitli aylik 50 Tl yi gecmem zor ve etken madde olarak minoxidil kullanmam gerek
    Düzenli olarak alacağını ve tek seferde atıyorum 3 tane alacağım gibi konuşursan indirim yaparlar. Ben örnek vereyim bi eczaneye girdim 100 den 60 a indi çok da üstelemediğim halde . Daha sonra yan tarafta ki eczaneye gittim 45 dedi. Yani tek eczaneye bakma biraz dolaşman gerekecek.

Yeni Üye
    Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi 60 Ml google üzerinden böyle arat ünlü bir alışveriş sitesinde 42 Tl satılıyor bu ürün minoxilde içeriyor . Link vermek yasak sanırım bu sitede o yüzden link atamadım kusura bakma

Yeni Üye
    Hocam ikinize de tesekkur ederim minoxx hocam urunu ilk defa gordum tesekkur ederim

Peki bu urunler ile minoxidil forte %5 arasinda bir fark var mi bunu en iyi miracle hocam bilir dese ki bu ikisine de olur minoxidil in yerine kullanabilirsiniz gonul rahatligiyla alicam

SaçımınDoktoru Üyesi
    birçok minoxidil markasının hepsinin kullandım bugunde assos ilaçın androvium %5 minoxidil aldım inşALLAH diğerlerınden iyidir
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek tek almayın. 3'lü setlerde indirim var
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Forte var 30 tl

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forte var 30 tl
    Fortenin farkı ne hocam?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fortenin farkı ne hocam?
    Bilmiyorum, genellikle dermatologlar bunu yazıyor.

Yeni Üye
    Minoxidil.bugun geldi ama nasil kullanacagim hakkinda suphelerim.var gunde aksam 5 fis kullanicam baska da kullanmayi dusunmuyorum gunde 1 sefer ama bunu aksam yatmadan once kullanip sabah.uyaninca mi yikamaliyim saclarimi yoksa 2-3 saat icinde yikamalimiyim.forumda bazilari sabaha kadar bekletmis bazilari 1-2 saat icinde yikamis abiler ?

Sayfa 1/2 12 SonSon