2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Soğuk Saç Lazeri ile Saç Dökülmesini Durdurmak Mı?

SaçımınDoktoru Üyesi

Soğuk Saç Lazeri ile Saç Dökülmesini Durdurmak Mı?

Amerika da 20 yıldır kullanılan, turkiyede ise 4 yildir kullanilmaya baslayan turkuyede 5 sac merkezi var. Bunlardan biri de benim evimin cok yakininda bulunan E**** isimli bir sac merkezi hatta Hakan Sabanci'nin bile 2 ay once yaptirdigi fiyati 6.000-7.000 tl oldugu gibi verim konusunda tereddutlerim var.

Sac lazerinin faydaları:
    Kan dolaşımı yaklaşık %60 oranında artmaktadır. DHT ile beslenmesi engellenen ve derinin kan dolaşımının artması ile saç dökülmelerinde son derece önemli oranda azalmalar gözlenmektedir.
    FDA onayli olan ve Klinik çalışmalarda, saç dökülmesini durdurduğu, %40 oranında yeni saç çıkmasını sağladığı görülmüştür.
    Saç lazeri ile uygulanan tedavide düşük seviyeli lazer ışıkları kullanılır. Saçlı deriye 670 nm de diot lazeri gönderilen soğuk ışık ile saç derisinde canlanma sağlanır.
    Tedavi 6 ay uygulanir. Ilk seanstan sonra dokulmelerde azalma, 3. Aydan sonra ciddi değisim gorulmektedir.

Fiyati yuksek olunca sunu dusundum biz bu cihazi eve almaya kalksak ve uygulasak maaliyeti ne olur diye dusundum ve arastirdim

https://www.hepsiburada.com/igrow-la...m-HB0000007F5I

Ignow LLT Sac Lazer Kaskinin satisini yapan tek bir yer var o da hepsiburadan sitesinde, 3.500 tl den 1.700 e dusmus bu indirim biraz tuhaf geldi ama yurtdisinda alan kullanan kisilerin videosunu izleyincr guvenesim geldi

Bu arada sac lazeri hakkinda konusmaya gittigim bayan bana sac lazerini kullanmis ve 8 haftada sonuc alan befor after yapilmis fotograflar gosterdi. Isteyene Ozel mesajdan atarim.

Siz ne dusunuyorsunuz?

Ben iki sene önce Hairmax almıştım yurt dışından böyle en kalitelilerinden. Hala ara ara kullanırım. Kesinlikle etkisi olduğunu düşünüyorum ama inanılmaz bir sonuç beklememek lazım. 7000-8000 vaad ettiklerinin yanında çok küçük paralar. Öyle saç dökülmesini durdurabilselerdi şu anda bu forumda bir kişi bile kalmazdı.

Bu Konudaki Etiketler